Pro kanceláře

Zařízení pro komerční využití například v kanceláři, prodejně, nebo jiném větším provozu

Všechny články

Počet článků: 13
multi3S.jpg

Teplá voda zdarma

Představte si, že můžete mít teplou vodu zdarma. Představujeme novým revolučním systémem Haier MULTI 3S, který kombinuje klimatizaci s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé vody. V létě, když musíte zapnout klimatizaci pro chlazení vašeho domu využívá systém Multi 3S odpadní teplo a 100% tak rekuperací vrací zpět pro ohřev teplé vody v zásobníku.

29.02.2024 Číst více
.jpg

Na velikosti záleží - REVIVE

Nová řada klimatizačních jednotek Haier REVIVE je již v České republice a začíná si postupně budovat své postavení na trhu. Výkonná jednotka pro základní instalace, kde jde především o prostor a cenu. Znovuzrozená vášeň pro klimatizace je již v prodeji – jednotka REVIVE.

21.04.2023 Číst více
mlavní_díte20231.png

Novinky Haier pro rok 2023

Každý rok společnost Haier, jako technologický gigant a přední výrobce klimatizační techniky představuje novinky které se urodily. Letos tomu nebude jinak, pro letošní sezonu máme připravenou celou škálu novinek, které si teď projdeme jen v krátkosti a v průběhu následujících měsíců budou uváděny na trh i s podrobným představením detailů a technických specifikací.

28.02.2023 Číst více
Certificate-NO-1 Connected.jpg

Nejlepší klimatizace na světě je v česku

Klimatizace Haier obsadila první příčku v několika kategoriích prestižního ocenění Euromonitor International 2022. Společnost Euromonitor International, přední světový poskytovatel globálních obchodních informací, analýz trhu a spotřebitelských průzkumů, zveřejnila v březnu 2022 výsledky průzkumu trhu.

17.03.2022 Číst více
MRV5H.png

Novinka roku 2022 MRV5-H

I díky úspěšnému systému MRV5 je Haier znám jako jeden z nejkvalifikovanějších dodavatelů VRF systémů na trhu s vlastním vývojem. V loňském roce byl úspěšně nasazen model MRV5-H -- pokročilý systém s kontinuálním provozem vytápění. Tento systém v letošním roce plně nahrazuje v základní nabídce předchozí generaci.

03.02.2022 Číst více
UV-KV-2.jpg

Revoluční design Expert

Na první pohled je patrné, že nový design klimatizací Haier řady Expert je úplně jiný než doposud, konstruktéři přišli nejen s novým tvarem, ale také s revolučním pojetím čištění klimatizací a funkcí pro zdravý a čistý vzduch.

21.01.2022 Číst více
1.jpg

Celoroční chlazení 2,5 až 10kW

S letošní zimou představujeme novinku v našem sortimentu, která udrží technické místnosti a servery v chladu. Pro technické aplikace je nejčastěji používána jednotka Haier Flare Plus, která díky rozsahu provozních teplot a propracované konstrukci, nejlépe vyhovuje.

17.11.2021 Číst více
uvc_Haier.jpg

Zastavení šíření nákazy COVID-19

Je to již skoro rok, co jsme uvedli na český trh jedinečnou klimatizaci s certifikátem UV-C lampy proti nemoci Covid-19 (Jednotky Pearl a Flexis Plus). Dle všeho se objevuje nová vlna nakažených s příchodem podzimního období, proto se pokusíme vysvětlit důležitost kvalitní klimatizace s certifikátem prokazujícím deaktivaci virů, pokud nemáte možnost větrat.

05.11.2021 Číst více
MRV.jpg

Smart home, aneb chytrá domácnost Haier

Společnost Haier je bezesporu technologický gigant, který nabízí svým zákazníkům nadstandardní možnosti propojení klimatizací Haier s okolním světem. Jako 1. na trhu IoT klimatizací máme v nabídce nepřeberné možnosti, jak propojit libovolný Smart home, centrální řídící systém budovy BMS s klimatizacemi Haier, bez velkých finančních nároků.

24.09.2021 Číst více
yangban.jpg

Projektové řešení Haier

Klimatizace Haier většina lidí zná hlavně jako split řešení pro domácnosti, ale Haier je právě na našem trhu znám od začátku jako jeden z předních dodavatelů klimatizací pro velké komerční projekty, kde se uplatňuje moderní systém VRF, neboli Haier MRV.

06.08.2021 Číst více
NANO-AQUA STERILIZATION.jpg

Flare Plus = virus mínus

Nano-Aqua jsme představili již před 8 lety v době, kdy se nenosili roušky a každý měl možnost se vyléčit z chřipky. Inovace na poli klimatizací byla teprve v plenkách a lidem stačil pouhý komfort chlazení. Technologie Nano-Aqua byla tedy skoro zapomenuta, ale dnes jsme ji znovu vzkřísily, aby ji mohl mít každý, kdo si nechce připlácet za nadstandard.

18.05.2021 Číst více
MRV5_bim02.jpg

Haier vstupuje na pole BIM

BIM, neboli 3D navrhování budovy s využitím aktivních modelů poskytující interakci (anglicky Building Information Modeling, nebo Building Information Management) je nová metoda, jak přistupovat k tvorbě projektů budov a Haier má nyní pro vyspělé projektanty sadu podkladů, pro tento komplexní návrh budovy, včetně klimatizací.

14.05.2021 Číst více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše