Dotace - NZÚ

Informace ohledně dotačního programu Nová Zelená Úsporám

Všechny články

Počet článků: 6
expert_WEB02.jpg

Klimatizace bez kompromisů NORDIC

To nejlepší z naší nabídky zajistí vašemu domovu nebo chatě maximální tepelný komfort i v extrémních teplotách (-30°C). Klimatizace Haier Expert NORDIC má vynikající parametry A+++/A+++, ale je i vybavená řadou pokročilých funkcí.

06.06.2023 Číst více
kompakt02.jpg

Boilery mohou zachránit domácnost

Haier jako přední výrobce domácích spotřebičů uvádí na náš trh revoluční ohřívače vody („boilery“) s technologií tepelných čerpadel. Díky vzrůstající ceně elektřiny je důležité chytře investovat do jednoho z největších žroutů rodinného rozpočtu, kterým je elektrický ohřívač teplé vody. Potřeba teplé vody je každodenní a celoroční - tudíž je použití tepleného čerpadla s ohřívačem teplé vody ideální řešení pro naše domovy.

20.12.2022 Číst více
4ede846234cdc1675dc8e903a1158d42.jpg

Tipy jak ušetřit na tepelném čerpadle

Základní otázka roku 2022, která trápí nejednoho uživatele má jednoduché řešení. Vybírejte pečlivě a nenakupujte pod tlakem! Zní to jednoduše, ale pod tíhou nabídek, které jsou na každém rohu se to zdá nemožné, je však důležité si uvědomit pár následujících faktorů.

15.04.2022 Číst více
VCG211274744344.jpg

5 rad jak vybrat klimatizaci pro domácnost v roce 2022

Pro správný návrh je potřeba znát parametry místností a celkově i budovy, ve které chcete instalaci provést. Vždy doporučujeme nechat správné stanovení na odborníkovi. Všechny ostatní funkce, barvu a typ ovládání můžete ovlivnit. Pojďme se tedy ve zkratce vybrat tu pravou klimatizaci pro vás.

14.04.2022 Číst více
123.jpg

Nová zelená úsporám s Haier

Na prémiová tepelná čerpadla a klimatizace Haier je možné získat dotaci v rámci státního dotačního programu nová zelená usporám.

25.10.2021 Číst více
A+++jpg.jpg

Haier A+++

Aktuálně ve společnosti rezonuje znovu otevřené téma ohledně energetických štítků. Pokud se pozorně podíváte na svoji klimatizaci a zjistíte, že není Haier, potom si můžete být zcela jisti, že spadá do energetické třídy A nebo A+. Haier totiž oproti konkurenci dlouhodobě dbá na životní prostředí i peněženky spotřebitelů a proto většina nových domácích klimatizací Haier nese nejvyšší označení A+++ / A++.

30.07.2021 Číst více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše