Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla dělená a kompaktní

Všechny články

Počet článků: 11
mlavní_díte20231.png

Novinky Haier pro rok 2023

Každý rok společnost Haier, jako technologický gigant a přední výrobce klimatizační techniky představuje novinky které se urodily. Letos tomu nebude jinak, pro letošní sezonu máme připravenou celou škálu novinek, které si teď projdeme jen v krátkosti a v průběhu následujících měsíců budou uváděny na trh i s podrobným představením detailů a technických specifikací.

28.02.2023 Číst více
kompakt02.jpg

Boilery mohou zachránit domácnost

Haier jako přední výrobce domácích spotřebičů uvádí na náš trh revoluční ohřívače vody („boilery“) s technologií tepelných čerpadel. Díky vzrůstající ceně elektřiny je důležité chytře investovat do jednoho z největších žroutů rodinného rozpočtu, kterým je elektrický ohřívač teplé vody. Potřeba teplé vody je každodenní a celoroční - tudíž je použití tepleného čerpadla s ohřívačem teplé vody ideální řešení pro naše domovy.

20.12.2022 Číst více
haier_tepelná čerpadla.jpg

Průvodce tepelnými čerpadly 2022

Základní přehled tepelných čerpadel a výhody tepelných čerpadel proti klasickému zdroji tepla. Pokud chcete nahradit klasický elektrický přímotop, lze ušetřit až 76% nákladů na energie. Pokud chcete pouze vytápět, produkty Haier jsou vám ihned k dispozici, máme je skladem v ČR i SR, přinášíme až A+++ a nízké pořizovací náklady na zařízení oproti klasické konstrukci.

30.09.2022 Číst více
4ede846234cdc1675dc8e903a1158d42.jpg

Tipy jak ušetřit na tepelném čerpadle

Základní otázka roku 2022, která trápí nejednoho uživatele má jednoduché řešení. Vybírejte pečlivě a nenakupujte pod tlakem! Zní to jednoduše, ale pod tíhou nabídek, které jsou na každém rohu se to zdá nemožné, je však důležité si uvědomit pár následujících faktorů.

15.04.2022 Číst více
titul.jpg

Dlouho očekávané tepelné čerpadlo

Pro letošní sezónu 2022 je v rámci České republiky možné nově zakoupit prémiové tepelné čerpadlo Haier Super Aqua Split HE (vzduch / voda), neboli oblíbené „dělené provedení s hydroboxem“. Konec kompromisů a nástup tohoto typu výrobků Haier na náš trh, umožňuje všem uživatelům pořídit si výkonnou, kvalitní a cenově dostupnou alternativu, na kterou se v zimě můžete spolehnout.

09.03.2022 Číst více
AQT_W.jpg

Haier klimatizace na výstavě Aquatherm Praha

Ve dnech 19. - 22. 4. 2022 se koná 24. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky - Aquatherm Praha. Náš stánek nebude chybět !

18.02.2022 Číst více
123.jpg

Nová zelená úsporám s Haier

Na prémiová tepelná čerpadla a klimatizace Haier je možné získat dotaci v rámci státního dotačního programu nová zelená usporám.

25.10.2021 Číst více
1245.jpg

Moderní tepelná čerpadla

Haier letos opět září hlavně v oblasti novinek a tak se můžeme podrobněji seznámit i s aktualizacemi této modelové řady kompaktních čerpadel SuperAqua – vzduchu / voda.

03.09.2021 Číst více
Haier_Ptáček_partnership_mail.jpg

Spolupráce s velkoobchodem Ptáček

Touto cestou vás chceme informovat o novém prodejním kanálu klimatizačních jednotek Haier v rámci ČR. S účinností od dnešního dne jsme navázali obchodní spolupráci se společností Ptáček-velkoobchod, a.s.

31.05.2021 Číst více
Záruka-10-let.jpg

Haier 10 let záruka

Od 1. 5. 2021 je jako standard nabízena prodloužená záruku až 10 let. Záruku je možné uplatnit na kompresor klimatizační jednotky, který je jejím „srdcem“. Tento krok je spojen s prémiovou kvalitou našich produktů, a to díky vlastnímu vývoji, testování produktů a využívání nejmodernějších komponentů.

01.05.2021 Číst více
ATW.jpg

Super tepelné čerpadlo pro každou příležitost

Haier po úspěchu v segmentu klimatizací, přichází v roce 2021 na český trh s novou řadou kompaktních teplených čerpadel Haier Super Aqua – vzduch / voda.

11.01.2021 Číst více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše