Wi-Fi aplikace hOn

hOn není jen mobilní aplikace, je to živoucí ekosystém pro vaše chytré spotřebiče, který vám zjednoduší a zkvalitní každodenní život. Doma i venku. Není snadné si plánovat váš denní režim, ale je možné spojit váš denní harmonogram i s užíváním klimatizace a dopřát si tak příjemné prostředí vždy, když ho potřebujete. Aplikace hOn to udělá za vás a spustí klimatizaci vždy, když se blížíte domů.
Při navrhování hOn
jsme mysleli na vaše potřeby

Přizpůsobivá

Intuitivní

Otevřená

Aplikace hOn znamená kvalitnější každodenní život pro všechny; vyvíjí se rozšiřováním o nové funkce a výhody a zároveň poskytuje vynikající služby na základě spotřebičů, které vlastníte.

Aplikace hOn byla navržena s ohledem na přístupnost a snadné používání bez ohledu na to, jak dobře si rozumíte s novými technologiemi.

Aplikace hOn obohatí váš domov o dynamické ovládací centrum, které uvítá spotřebiče různých značek a další užitečné služby.

Dostupné pro všechy běžné operační systémy:

Ceco.png (320×95) Štěkeň - Daruji za odvoz

 

Představujeme aplikaci vašich snů:

Všechno pod kontrolou, i když nejste doma 
Jednoduchá obsluha, můžete nepřetržitě sledovat klimatu svého bytu a dostávat oznámení o tom, co právě dělají vaše ostatní spotřebiče.

Nepřetržité sledování účinnosti
Pomocí praktických informací a jasných statistik můžete kdykoli a odkudkoli kontrolovat chování spotřebičů v reálném čase.
Využívejte své spotřebiče na maximum
Již nikdy nezapomenete vypnout klimatizaci a nebudete se muset zvedat z gauče, abyste našli dálkové ovládání své klimatizace, když ji chcete zapnout. Aplikace hOn umožňuje zjišťovat průběh činnosti a to i na dálku.
Aplikace, která se nikdy nepřestane vyvíjet
Ekosystém hOn se neustále rozrůstá o nové funkce a služby, které máte neustále k dispozici. Projděte si galerii a zjistěte, co je nového!
Jedna aplikace pro celou domácnost
hOn je jednotná aplikace pro chytré ovládání většiny spotřebičů Candy, Hoover a Haier a jejich nejlepší využívání.
Vyberte si vaši novou klimatizaci pro domácnost, která je chytřejší než se zdá. Vyberte si klimatizaci Haier ZDE.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše