Klimatizace pro domácnosti

Prohlédnout

Klimatizace pro komerční objekty

Prohlédnout

Klimatizace Haier jsou připravené
na budoucnost

Funkce pro zdravý a čistý vzduch

UVC Sterilizace

Instalovaný UV-C modul vyzařuje UV záření o vlnové délce C, které velmi účinně sterilizuje vzduch od bakterií a virů. Jedná se o certifikovanou funkci potlačující virus Sars-CoV-2 způsobující onemocnění Covid-19.

Self-Clean

Technologie Self-Clean zajišťuje namrznutí povrchu výparníku a odstraňuje tak prach během fáze od- mrazování, čímž zajišťuje výstup čistého vzduchu.

56°C Steri-Clean

Vysokou teplotou 56 °C udržovanou po dobu 30 minut dochází k úhynu virů a bakterií.

Self-Hygiene

V hlavních komponentech, kterými proudí vzduch jsou nanočástice stříbra, které zabraňují tvorbě bakterií.

Puri-Clean

Inovativní filtr IFD využívající elektrostatický princip s odlučivostí až 99,9 % částic frakce PM 2,5.

Nano-Aqua Sterilizace

Funkce Nano-Aqua sterilizace zvyšuje kvalitu vzduchu díky osvěžujícímu efektu. Přináší svěží pocit vzduchu obdobně jako při procházce v přírodě.

Zobrazit popisky

Chytré a komfortní funkce

WiFi ovládání

Díky aplikaci Haier Smart Air 2 nebo hOn pro zařízení Apple nebo Android můžete svou klimatizační jednotku ovládat kdykoliv a odkukoliv.

Tichý provoz

Nízká hlučnost od 15 dB(A) zaručuje maximální klid v prostoru díky optimalizované konstrukci ventilátoru, oblasti výfuku vzduchu a motoru ventilátoru.

3D proud vzduchu

Nepřetržitý pohyb vertikálních a horizontálních lamel zajišťuje směrování proudu vzduchu do libovolného bodu místnosti.

Temperace 10 °C

Vhodné pro rekreační objekty nebo při delší době nepřítomnosti. Funkce umožňuje udržovat teplotu vzduchu na 10 °C - temperuje.

Eco senzor osob

Zjišťuje pohyb a přítomnost osob v reálném čase a upravuje provozní režim tak, aby se dosáhlo vyšší energetické účinnosti a směr proudu vzduchu směřoval na / mimo osoby dle nastavení.

Coanda Plus

Speciální aerodynamická konstrukce směrové lamely umožňuje delší dosah proudu vzduchu a výkonnější proudění, při zachování nízkého hluku a spotřeby energie s minimálním pocitem průvanu.

Zobrazit popisky

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše