Novinky

vodní .jpg

Technologie k potlačení Covid-19 (SARS-CoV-2)

Tisková zpráva ze dne 19. března 2021 - Společnost Haier oznámila, že společnost Texcell potvrdila fakt, že Haier UV-C modul potlačil 99,998 % nového koronaviru (SARS-CoV-2)

19.03.2021 Číst více
mobilní.jpg

Mobilní vs. nástěnná klimatizace

Prý nejjednodušší způsob, jak okamžitě klimatizovat váš byt, je pomocí mobilní klimatizace. Její provoz sebou nese řadu specifik, které je nutné si před nákupem takového zařízení projít a ujasnit. Společně si tedy projdeme výběr nové mobilní klimatizace pro domácnosti.

15.07.2021 Číst více
modely2021b2.jpg

Nové modely v prodeji

Každý rok Haier přidává a vylepšuje modelové řady, letos nastal tento den právě dnes. Od dnešního dne lze zakoupit Flexis Plus modelovou řadu 2021 rezidenčních jednotek pro domácnosti, které lze použít jak v single, tak multisplit sestavě.

01.07.2021 Číst více
VCG41N880420436.jpg

Jak vybrat klimatizaci?

Nejčastější dotaz, který od vás dostaneme se týká výběru správné klimatizace do bytu – odpověď není vždy jednoduchá a pro správný návrh je potřeba znát parametry místností a celkově i budovy, ve které chcete instalaci provést. Vždy doporučujeme tedy toto nechat na odborníka a výsledek je zaručen.

17.06.2021 Číst více
Haier_room.jpg

Chytrá domácnost s prémiovou WiFi klimatizací Haier

Moderní domácnost je živoucí ekosystém, veškeré spotřebiče spolu komunikují a to celé dohromady je "smart". Jinými slovy chytrá domácnost, která se nám snaží zpříjemnit náš každodenní život. Robotické vysavače automaticky vysávají celý byt a umí i vytírat. Chladnička umí říct, které potraviny docházejí, nebo prošli. Pračka poradí jaký režim zapnout a informuje o průběhu praní a televize je chytřejší než váš počítač. Klimatizace sledují teplotu, počet osob v místnosti a kvalitu vzduchu - připraví vám automaticky příjemné klima a k tomu se samy vyčistí.

11.06.2021 Číst více
HON_web.jpg

Mobilní aplikace hOn

hOn není jen mobilní aplikace, je to živoucí ekosystém pro vaše chytré spotřebiče, který vám zjednoduší a zkvalitní každodenní život. Doma i venku. Není snadné si plánovat váš denní režim, ale je možné spojit váš denní harmonogram i s užíváním klimatizace a dopřát si tak příjemné prostředí vždy, když ho potřebujete. Aplikace hOn to udělá za vás a spustí klimatizaci vždy, když se blížíte domů.

09.06.2021 Číst více
-横.gif

Spánek je základ zdraví

Klimatizace Haier jsou vybaveny již v základu funkcemi „maximum pro zdraví“, ale mají i funkci pro klidný a nerušený spánek. Objevte pokročilé funkce chytrých klimatizací Haier a nechte se hýčkat v ložnici.

04.06.2021 Číst více
Haier_Ptáček_partnership_mail.jpg

Spolupráce s velkoobchodem Ptáček

Touto cestou vás chceme informovat o novém prodejním kanálu klimatizačních jednotek Haier v rámci ČR. S účinností od dnešního dne jsme navázali obchodní spolupráci se společností Ptáček-velkoobchod, a.s.

31.05.2021 Číst více
3Mfiltr.jpg

Filtr pro každého

Sezona alergenů je již na vzestupu a proti pylu a jiným alergenům je možné účinně bojovat jedině s kvalitní filtrací. Haier klimatizace jsou nejen prémiové kvality, ale využijte i jejich nadstandardní funkce.

21.05.2021 Číst více
NANO-AQUA STERILIZATION.jpg

Flare Plus = virus mínus

Nano-Aqua jsme představili již před 8 lety v době, kdy se nenosili roušky a každý měl možnost se vyléčit z chřipky. Inovace na poli klimatizací byla teprve v plenkách a lidem stačil pouhý komfort chlazení. Technologie Nano-Aqua byla tedy skoro zapomenuta, ale dnes jsme ji znovu vzkřísily, aby ji mohl mít každý, kdo si nechce připlácet za nadstandard.

18.05.2021 Číst více
Pearl.jpg

Perla mezi všedními klimatizacemi

Nová řada PEARL nabízí ještě větší ochranu před zdravotními riziky ze vzduchu, obsahuje totiž inovativní technologii čištění vzduchu a je dodávána s vestavěným Wi-Fi modulem, který uživateli přináší úplnou a flexibilní kontrolu jednotky.

17.05.2021 Číst více
MRV5_bim02.jpg

Haier vstupuje na pole BIM

BIM, neboli 3D navrhování budovy s využitím aktivních modelů poskytující interakci (anglicky Building Information Modeling, nebo Building Information Management) je nová metoda, jak přistupovat k tvorbě projektů budov a Haier má nyní pro vyspělé projektanty sadu podkladů, pro tento komplexní návrh budovy, včetně klimatizací.

14.05.2021 Číst více