Novinky

vodní .jpg

Technologie k potlačení Covid-19 (SARS-CoV-2)

Tisková zpráva ze dne 19. března 2021 - Společnost Haier oznámila, že společnost Texcell potvrdila fakt, že Haier UV-C modul potlačil 99,998 % nového koronaviru (SARS-CoV-2)

19.03.2021 Číst více
MRV.jpg

Smart home, aneb chytrá domácnost Haier

Společnost Haier je bezesporu technologický gigant, který nabízí svým zákazníkům nadstandardní možnosti propojení klimatizací Haier s okolním světem. Jako 1. na trhu IoT klimatizací máme v nabídce nepřeberné možnosti, jak propojit libovolný Smart home, centrální řídící systém budovy BMS s klimatizacemi Haier, bez velkých finančních nároků.

24.09.2021 Číst více
2020 FAZZOLETTI.jpg

Podzim s klimatizací

Jako každý rok vstupujeme do chladnějšího období a s tím souvisí mnohá respirační onemocnění. Klimatizace Haier jsou letos vybaveny řadou funkcí pro maximum zdraví a tak se můžeme společně podívat na jejich využitelnost v praxi.

21.09.2021 Číst více
1245.jpg

Moderní tepelná čerpadla

Haier letos opět září hlavně v oblasti novinek a tak se můžeme podrobněji seznámit i s aktualizacemi této modelové řady kompaktních čerpadel SuperAqua – vzduchu / voda.

03.09.2021 Číst více
yangban.jpg

Projektové řešení Haier

Klimatizace Haier většina lidí zná hlavně jako split řešení pro domácnosti, ale Haier je právě na našem trhu znám od začátku jako jeden z předních dodavatelů klimatizací pro velké komerční projekty, kde se uplatňuje moderní systém VRF, neboli Haier MRV.

06.08.2021 Číst více
A+++jpg.jpg

Haier A+++

Aktuálně ve společnosti rezonuje znovu otevřené téma ohledně energetických štítků. Pokud se pozorně podíváte na svoji klimatizaci a zjistíte, že není Haier, potom si můžete být zcela jisti, že spadá do energetické třídy A nebo A+. Haier totiž oproti konkurenci dlouhodobě dbá na životní prostředí i peněženky spotřebitelů a proto většina nových domácích klimatizací Haier nese nejvyšší označení A+++ / A++.

30.07.2021 Číst více
mobilní.jpg

Mobilní vs. nástěnná klimatizace

Prý nejjednodušší způsob, jak okamžitě klimatizovat váš byt, je pomocí mobilní klimatizace. Její provoz sebou nese řadu specifik, které je nutné si před nákupem takového zařízení projít a ujasnit. Společně si tedy projdeme výběr nové mobilní klimatizace pro domácnosti.

15.07.2021 Číst více
modely2021b2.jpg

Nové modely v prodeji

Každý rok Haier přidává a vylepšuje modelové řady, letos nastal tento den právě dnes. Od dnešního dne lze zakoupit Flexis Plus modelovou řadu 2021 rezidenčních jednotek pro domácnosti, které lze použít jak v single, tak multisplit sestavě.

01.07.2021 Číst více
VCG41N880420436.jpg

Jak vybrat klimatizaci?

Nejčastější dotaz, který od vás dostaneme se týká výběru správné klimatizace do bytu – odpověď není vždy jednoduchá a pro správný návrh je potřeba znát parametry místností a celkově i budovy, ve které chcete instalaci provést. Vždy doporučujeme tedy toto nechat na odborníka a výsledek je zaručen.

17.06.2021 Číst více
Haier_room.jpg

Chytrá domácnost s prémiovou WiFi klimatizací Haier

Moderní domácnost je živoucí ekosystém, veškeré spotřebiče spolu komunikují a to celé dohromady je "smart". Jinými slovy chytrá domácnost, která se nám snaží zpříjemnit náš každodenní život. Robotické vysavače automaticky vysávají celý byt a umí i vytírat. Chladnička umí říct, které potraviny docházejí, nebo prošli. Pračka poradí jaký režim zapnout a informuje o průběhu praní a televize je chytřejší než váš počítač. Klimatizace sledují teplotu, počet osob v místnosti a kvalitu vzduchu - připraví vám automaticky příjemné klima a k tomu se samy vyčistí.

11.06.2021 Číst více
HON_web.jpg

Mobilní aplikace hOn

hOn není jen mobilní aplikace, je to živoucí ekosystém pro vaše chytré spotřebiče, který vám zjednoduší a zkvalitní každodenní život. Doma i venku. Není snadné si plánovat váš denní režim, ale je možné spojit váš denní harmonogram i s užíváním klimatizace a dopřát si tak příjemné prostředí vždy, když ho potřebujete. Aplikace hOn to udělá za vás a spustí klimatizaci vždy, když se blížíte domů.

09.06.2021 Číst více
-横.gif

Spánek je základ zdraví

Klimatizace Haier jsou vybaveny již v základu funkcemi „maximum pro zdraví“, ale mají i funkci pro klidný a nerušený spánek. Objevte pokročilé funkce chytrých klimatizací Haier a nechte se hýčkat v ložnici.

04.06.2021 Číst více