Čistý vzduch

Funkce a zařízení pro zdravý a čistý vzduch

Všechny články

Počet článků: 19
R32kuaye-home.jpg

Klimatizace pro začátečníky (3/5) čistý vzduch

Když se nastěhujete do nového domu, kde máte klimatizaci nebo se rozhodnete pořídit si klimatizaci do stávajícího obydlí musíte si osvojit základní ovládání nové technologie. Nejde o nic složitého, ale je to poprvé, a vy máte spoustu otázek. Proto jsme připravili soubor informací pro každého nového uživatele. Tento pěti dílný článek vám pomůže připravit se na nejběžnější dotazy a situace které nastanou.

09.08.2023 Číst více
mlavní_díte20231.png

Novinky Haier pro rok 2023

Každý rok společnost Haier, jako technologický gigant a přední výrobce klimatizační techniky představuje novinky které se urodily. Letos tomu nebude jinak, pro letošní sezonu máme připravenou celou škálu novinek, které si teď projdeme jen v krátkosti a v průběhu následujících měsíců budou uváděny na trh i s podrobným představením detailů a technických specifikací.

28.02.2023 Číst více
2022 UVC PRO (6).jpg

Plazmový generátor s vysokým účinkem

Tisková zpráva ze dne 11. května 2022: Společnost Haier dnes oznámila, že nový modul Haier UVC Pro byl otestován a byla prokázána jeho účinnost k potlačení nového koronaviru (SARS-CoV-2) s konkrétní účinností až 99,991%.

12.05.2022 Číst více
UV-KV-2.jpg

Revoluční design Expert

Na první pohled je patrné, že nový design klimatizací Haier řady Expert je úplně jiný než doposud, konstruktéři přišli nejen s novým tvarem, ale také s revolučním pojetím čištění klimatizací a funkcí pro zdravý a čistý vzduch.

21.01.2022 Číst více
uvc_Haier.jpg

Zastavení šíření nákazy COVID-19

Je to již skoro rok, co jsme uvedli na český trh jedinečnou klimatizaci s certifikátem UV-C lampy proti nemoci Covid-19 (Jednotky Pearl a Flexis Plus). Dle všeho se objevuje nová vlna nakažených s příchodem podzimního období, proto se pokusíme vysvětlit důležitost kvalitní klimatizace s certifikátem prokazujícím deaktivaci virů, pokud nemáte možnost větrat.

05.11.2021 Číst více
2020 FAZZOLETTI.jpg

Podzim s klimatizací

Jako každý rok vstupujeme do chladnějšího období a s tím souvisí mnohá respirační onemocnění. Klimatizace Haier jsou letos vybaveny řadou funkcí pro maximum zdraví a tak se můžeme společně podívat na jejich využitelnost v praxi.

21.09.2021 Číst více
mobilní.jpg

Mobilní vs. nástěnná klimatizace

Prý nejjednodušší způsob, jak okamžitě klimatizovat váš byt, je pomocí mobilní klimatizace. Její provoz sebou nese řadu specifik, které je nutné si před nákupem takového zařízení projít a ujasnit. Společně si tedy projdeme výběr nové mobilní klimatizace pro domácnosti.

15.07.2021 Číst více
-横.gif

Spánek je základ zdraví

Klimatizace Haier jsou vybaveny již v základu funkcemi „maximum pro zdraví“, ale mají i funkci pro klidný a nerušený spánek. Objevte pokročilé funkce chytrých klimatizací Haier a nechte se hýčkat v ložnici.

04.06.2021 Číst více
3Mfiltr.jpg

Filtr pro každého

Sezona alergenů je již na vzestupu a proti pylu a jiným alergenům je možné účinně bojovat jedině s kvalitní filtrací. Haier klimatizace jsou nejen prémiové kvality, ale využijte i jejich nadstandardní funkce.

21.05.2021 Číst více
NANO-AQUA STERILIZATION.jpg

Flare Plus = virus mínus

Nano-Aqua jsme představili již před 8 lety v době, kdy se nenosili roušky a každý měl možnost se vyléčit z chřipky. Inovace na poli klimatizací byla teprve v plenkách a lidem stačil pouhý komfort chlazení. Technologie Nano-Aqua byla tedy skoro zapomenuta, ale dnes jsme ji znovu vzkřísily, aby ji mohl mít každý, kdo si nechce připlácet za nadstandard.

18.05.2021 Číst více
Pearl.jpg

Perla mezi všedními klimatizacemi

Nová řada PEARL nabízí ještě větší ochranu před zdravotními riziky ze vzduchu, obsahuje totiž inovativní technologii čištění vzduchu a je dodávána s vestavěným Wi-Fi modulem, který uživateli přináší úplnou a flexibilní kontrolu jednotky.

17.05.2021 Číst více
vodní .jpg

Technologie k potlačení Covid-19 (SARS-CoV-2)

Tisková zpráva ze dne 19. března 2021 - Společnost Haier oznámila, že společnost Texcell potvrdila fakt, že Haier UV-C modul potlačil 99,998 % nového koronaviru (SARS-CoV-2)

19.03.2021 Číst více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše