Filtr pro každého

21.05.2021, Haier klimatizace

Sezona alergenů je již na vzestupu a proti pylu a jiným alergenům je možné účinně bojovat jedině s kvalitní filtrací. Haier klimatizace jsou nejen prémiové kvality, ale využijte i jejich nadstandardní funkce.

3Mfiltr.jpgVeškeré moderní klimatizace Haier mají spoustu funkcí pro sterilizaci vzduchu, ale pokud prahnete po maximálním čistícím výkonu, který z každé obyčejné klimatizace vytvoří prakticky čističku vzduchu, doplňte svoji jednotku o jeden z následujících filtrů. Pokud vlastníte nejvyšší modelovou řadu Jade využijte její plný potenciál čističky vzduchu, ale v ostatních případech je nutné myslet na dodatečnou filtrační sadu, která vám od alergií uleví.

 

 

Přehled vlastností filtrů klimatizací Haier:

  • Filtr s aktivním uhlíkem – tento známý princip nalezneme ve většině digestoří a všude tam, kde je potřeba odstranit ze vzduchu nepříjemné zápachy, ale zároveň funguje pro eliminaci jedovatých plynů jako je benzen, radon, formaldehyd, VOC a jiných, které jsou pro lidské tělo škodlivé.
  • Fotokatalický filtr – tento velice účinný princip filtrace eliminuje ze vzduchu velké množství zápachů, funguje hlavně proti cigaretovému kouři i zápachu z čistících prostředků, eliminuje většinu chemických par. Jeho hlavní výhodou je, že regenerovatelný pouhým vystavením přímému slunečnímu záření.
  • Filtr s vrstvou vitamínu C – nejedná se o filtr v pravém slova smyslu, ale tato vrstva dodává pozvolným uvolňováním vitamín C do vzduchu. Tento princip využívají i výrobci luxusnějších automobilů, aby eliminovali vysušování pokožky a sliznic v klimatizovaném prostoru vozu. Vitamín C dodávaný pokožce ze vzduchu ji vyživuje a udržuje vláčnou.
  • Filtr antibakteriální (3 v 1) - tento filtr má efekt antialergenní, antivirový a antibakteriální. Tento filtr je dodáván vždy v sadě jako párový k předchozím filtrům.
  • 3M filtr – tento exkluzivní filtr známého výrobce je vyroben z elektrostatického materiálu a díky tomu principu zachytává částice od velikosti PM 0,3 (<0,3ɥm), jedná se tedy o běžný i neviditelný prach, alergeny, kouř a jiné nebezpečné částice, které se mohou ve vzduchu objevit. Díky své elektrostatické vlastnosti se záporně nabyté částice zachytí a vyčistí vzduch. Účinnost tohoto filtru je 99,5% při běžném provozu 3 hod / denně.

 

 

 

Tyto filtry je možné pořídit i do starých modelů klimatizací a tím povýšit jejich funkce i na „čističku vzduchu“. Klimatizační jednotka / čistička vzduchu - 2 v 1 řady Jade, neumožnuje doplnění o tyto dodatečné filtry – její vlastní filtrační a sterilizační systém je již na vysoké úrovni v základu. Pro ověření kompatibility kontaktujte odbornou montážní firmu. Dbejte na pravidelný servis alespoň 2x ročně, pokud jsou filtry zaneseny jejich účinnost se snižuje a tím se vystavuje zbytečnému riziku. Filtry jsou určené pro nástěnné klimatizační jednotky Flexis, Tundra, Perl, Flare a Down, modelové řady 2020 i 2021.

Haier nezapomíná ani na lidi bez klimatizací – pokud nemáte to štěstí a nejste majitelem klimatizace Haier můžete si pořídit samostatnou a výkonnou čističku vzduchu Haier 500, která obsahuje filtr 3 v 1 (vstupní, Hepa filtr a aktivní uhlík). Díky výkonu CADR 500 se zbavíte škodlivin, nečistot, virů, baktérií, formaldehydu, benzenu, čpavku, nebo nikotinu vyčistí tedy 500m3 za hodinu, je vhodný pro místnosti až o ploše 100m2. Kvalitu vzduchu máte zobrazenou přímo na displeji a inteligentní systém hlídá tuto hodnotu. Samotná čistička má navíc i ionizátor vzduchu.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše