Jade

Jednotky Jade jsou určeny pro nejnáročnější uživatele rezidenčních aplikací a to díky své velmi nízké hlučnosti, elegantnímu designu a senzoru pohybu / přítomnosti osob díky kterému jednotka umožňuje autonomně směrovat proud vzduchu na osobu, nebo mimo její pásmo pobytu, pro zajištění velmi komfortního proudění vzduchu.

Vynikají elegantním čistým designem s luxusní matnou bílou barvou, vybavena LED displejem, který je možné vypnout a zachovat nerušený ráz jednotky. Jako standardní výbava je WiFi modul pro ovládání jednotky přes aplikaci v chytrém telefonu.

Funkce pro čistý a zdravý vzduch využívají nejenom pohyblivé elektrostatické filtry vzduchu o celkové ploše 8180 cm2 ale také senzory kvality vzduchu, díky kterým jednotka umí autonomně zapínat funkci čištění. 

Tichý provoz od 15 dB(A) WiFi ovládání
A+++ Senzor pohybu osob
Klimatizace a čistička vzduchu v jednom Cena od 47 042 Kč bez DPH

Funkce pro zdravý a čistý vzduch

56°C Steri-Clean

Vysokou teplotou 56 °C udržovanou po dobu 30 minut dochází k úhynu virů a bakterií.

Puri-Clean

Klimatizační jednotka s funkcí Puri-Clean používá inovativní filtr IFD (elektrostatický) k odstranění všech znečišťujících látek a alergenů přítomných ve vzduchu s účinností až 99,9%, zatímco si užíváte pohodlí klimatizace.

IFD sterilizace

IFD (elektrostatický) filtr k odstranění všech znečišťujících látek a alergenů přítomných ve vzduchu s účinností až 99,9%.

Self-Clean

Technologie Self-Clean zajišťuje namrznutí povrchu výparníku a odstraňuje tak prach během fáze odmrazování, čímž zajišťuje výstup čistého vzduchu.

Self-Hygiene

V hlavních komponentech, kterými proudí vzduch jsou nanočástice stříbra, které zabraňují tvorbě bakterií.

Zobrazit popisky

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

WiFi ovládání

Inteligentní klimatizační systém připojený k WiFi vám umožňuje flexibilitu, pohodlí a úplnou kontrolu nad vaší klimatizací odkudkoli na světě a to s aplikací „Haier Smart Air 2“ (pro modely do 2021) nebo hOn pro modely od 2021.

Eco senzor osob

Inteligentní senzor detekuje mikroklimatické podmínky a pohyb osob v reálném čase. Automaticky upravuje provozní režim klimatizace tak, aby se zlepšila energetická účinnost a optimalizoval uživatelský komfort i bezprůvanové řešení.

Tichý provoz

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem vydávajícím klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém, ale i tichý.

3D proud vzduchu

Nepřetržitý pohyb vertikálních a horizontálních lamel zajišťuje směrování proudu vzduchu do libovolného bodu místnosti.

Temperace 10 °C

Vhodné pro rekreační objekty nebo při delší době nepřítomnosti. Funkce umožňuje udržovat teplotu vzduchu na 10 °C - temperuje.

Inverter Plus

Ve srovnání s konvenční inverterovou technologií Haier Inverter Plus integruje řízení měniče TLFM, PID a A-PAM, aby dosáhl inteligentního ovládání klimatizace a současně získal maximální komfort, spolehlivost a efektivní výkon.

Multisplit systém

Tuto jednotku je možné zapojit do systému multisplit ("5+1").

Zobrazit popisky

Model vnitřní / venkovní jednotky 1+1 AS25S2SJ1FA-3 / 1U25MECFRA-3 AS35S2SJ1FA-3 / 1U35MECFRA-3 AS50S2SJ1FA-3 / 1U50JECFRA-3
Výkon chlazení (kW) (min - max) 2,6 (1,0 - 4,0) 3,5 (1,0 - 4,0) 5,2 (1,4 - 6,0)
Výkon vytápění (kW) (min - max) 3,2 (1,1 - 5,4) 4,2 (1,3 - 5,8) 6,0 (1,4 - 6,9)
Energetický třída chlazení / vytápění A+++ / A+++ A+++ / A+++ A++/A++
SEER / SCOP 8,75 / 5,1 8,75 / 5,1 7,5 / 4,6
Hl. akustického tlaku vnitřní j. dB(A), 1 m 15/29/32/36 16/30/33/37 28 /33/37/41
Vnitřní jednotka kombinovatelná do multisplit až 1+5 Ano Ano Ano

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše