Klimatizace pro domácnost

Produkty pro domácnosti

Příjemné klima pro váš domov

Klimatizace Haier jsou tišší než padající listí. Mají elegantní design a chytré funkce, díky kterým dokonale padnou do každého interiéru a zajistí čistý a zdravý vzduch. Propojte je s chytrou domácností, ovládejte odkudkoliv.

Dokonale tichá

Téměř neslyšitelný provoz s hlučností 15 dB na jedno stisknutí tlačítka. Klidnému spánku přispívá i upravená teplota a nízké otáčky ventilátoru během nerušeného spánku .

Bez virů a bakterií

Funkce UVC sterilizace, Elektrostatický filtr, Nano-Aqua ionizátor, Self-Clean, 56°C sterilizace a Částice stříbra obstarávají odstranění nežádoucích virů, bakterií a pevných částic - dýchejte už jen čistý vzduch a žijte ve zdravém prostředí..

Intuitivní ovládání

Nastavíte odkudkoliv na světě pomocí aplikace v chytrém telefonu. Přes Wi-Fi snadno propojíte chytrou domácnost a hlasové asistenty Google Home a Amazon Alexu.

Úsporná domácnost

Eco Senzory automaticky nastaví proudění vzduchu podle osob v místnosti nebo intenzity osvětlení. Díky chytrým funkcím uspoříte až 67 % elektrické energie a získáte energetickou třídu A+++.

Naše nejlepší produkty pro domácnosti

Flexis Plus

Špička vyšší střední třídy

Pro náročné uživatele rezidenčních aplikací a to díky své velmi nízké hlučnosti, s elegantním designem s luxusní matnou barvou a senzorem pohybu / přítomnosti osob, díky kterému jednotka umožňuje autonomně směrovat proud vzduchu na osobu, nebo mimo její pásmo pobytu, pro zajištění velmi komfortního proudění vzduchu. Standardní výbavou je integrovaný WiFi modul a řada funkcí pro zdraví a čistý vzduch.

FlexisB1.jpg FlexisB1.jpg
Nejtišší jednotky na trhu od 16dB(A) WiFi ovládání
A+++ Chlazení a vytápění do -20 °C
Senzor pohybu osob (bezprůvanový provoz) Cena od 30 769 Kč bez DPH
Více informací

Expert NORDIC

Extrémní provozní podmínky

Tyto jednotky jsou připravené na garantovaný provoz i při -30°C. Jednotky Expert NORDIC využívají zcela novou konstrukci jednotky umožňující velmi snadné a rychlé vyčištění míst. Design je velmi jednoduchý a stylový proto je oceněn reddot Winner 2022. Jednotka je vybavena senzorem pohybu a zcela novým UVC Pro modulem likvidujícím viry a bakterie.

Expert - frontale chiusa.png
Vytápění při -30°C WiFi ovládání
A+++/ A+++ Senzor pohybu osob
Nejtišší jednotky na trhu od 16dB(A) Cena od 46 939 Kč bez DPH
Více informací

Pearl

Nový standard střední třídy

Jednotky Pearl  jsou navrženy převážně pro rezidenční projekty a to díky své velmi nízké hlučnosti. Jednotky je také možné použít i do komerčních projektů. Standardní výbavou je integrovaný WiFi modul pro připojení na chytrou aplikaci hOn pro iOS / Android. Díky zcela nové směrové lamele zajišťuje bezprůvanový provoz s Coandovým efektem. Jednotky jsou vybaveny certifikovaným UV-C modulem potlačující virus Sars-CoV-2.

Pearl1.jpg
Tichý provoz od 18 dB(A) WiFi ovládání
A++ Certifikovaný UV-C modul potlačující Covid-19
Samočistící funkce Cena od 23 335 Kč bez DPH
Více informací

Revive

Nejdostupnější klimatizace z prémiových produktů

Jednotky Revive jsou díky velmi nízkým pořizovacím nákladům vhodné pro každého, kdo chce základní klimatizaci. Standardní výbavou je integrovaný WiFi modul pro připojení na chytrou aplikaci hOn pro iOS / Android. Díky zcela nové směrové lamele zajišťuje bezprůvanový provoz s Coandovým efektem. Disponují i samočistícími funkcemi, jako všechny prémiové produkty.

REVIVE.png
Tichý provoz od 18 dB(A) WiFi ovládání
A++ bezprůvanové řešení
Samočistící funkce Cena od 18 827 Kč bez DPH
Více informací

Pearl R290

Nový standard s chladivem budoucnosti

Nové jednotky Pearl R290  jsou navrženy převážně pro rezidenční projekty a to díky své velmi nízké hlučnosti. Jednotky je také možné použít i do komerčních projektů. Standardní výbavou je integrovaný WiFi modul pro připojení na chytrou aplikaci hOn pro iOS / Android. Díky zcela nové směrové lamele zajišťuje bezprůvanový provoz s Coandovým efektem. Ekologické chladivo R290.

PA-front_.png
Tichý provoz od 18 dB(A) WiFi ovládání
Chladivo R290 Bezprůvanové řešení
Samočistící funkce Cena od 29 986 Kč bez DPH
Více informací

Expert

Vyšší třída s inovativním řešení pro maximální zdraví

Jednotky Expert využívají zcela novou konstrukci jednotky umožňující velmi snadné a rychlé vyčištění míst, které jsou u běžných klimatizačních jednotek těžko přístupné a můžou se na nich množit nečistoty. Design je velmi jednoduchý a stylový. Jednotka je vybavena senzorem pohybu a zcela novým UVC Pro modulem likvidujícím viry a bakterie včetně certifikace s účinností proti viru Sars-CoV-2.

X-2000-正.jpg X-2000-正.jpg
Nejtišší jednotky na trhu od 16dB(A) WiFi ovládání
A+++ Senzor pohybu osob (bezprůvanový provoz)
Funkce I feel Cena od 36 522 Kč bez DPH
Více informací

Multi 3S

Multisplit s ohřívačem vody a rekuperací tepla

Revolučním systémem Haier MULTI 3S, který kombinuje multisplitovou klimatizaci s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé vody. Systém Multi 3S využívá rekuperace tepla pro ohřev teplé vody v zásobníku ZDARAMA.

Allmulti3S.jpg
Teplá voda zdarma WiFi ovládání
A+++/ A+++ Bezprůvanové řešení
Nejtišší jednotky na trhu od 16dB(A) V prodeji od 04.2024
Více informací

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše