Klimatizace pro domácnost

Produkty pro domácnosti

Příjemné klima pro váš domov

Klimatizace Haier jsou tišší než padající listí. Mají elegantní design a chytré funkce, díky kterým dokonale padnou do každého interiéru a zajistí čistý a zdravý vzduch. Propojte je s chytrou domácností, ovládejte odkudkoliv.

Dokonale tichá

Téměř neslyšitelný provoz s hlučností 15 dB na jedno stisknutí tlačítka. Klidnému spánku přispívá i upravená teplota a nízké otáčky ventilátoru během nerušeného spánku .

Bez virů a bakterií

Funkce UVC sterilizace, Elektrostatický filtr, Nano-Aqua ionizátor, Self-Clean, 56°C sterilizace a Částice stříbra obstarávají odstranění nežádoucích virů, bakterií a pevných částic - dýchejte už jen čistý vzduchu a žijte ve zdravém prostředí..

Intuitivní ovládání

Nastavíte odkudkoliv na světě pomocí aplikace v chytrém telefonu. Přes Wi-Fi snadno propojíte chytrou domácnost a hlasové asistenty Google Home a Amazon Alexu.

Úsporná domácnost

Eco Senzory automaticky nastaví proudění vzduchu podle osob v místnosti nebo intenzity osvětlení. Díky chytrým funkcím uspoříte až 67 % elektrické energie a získáte energetickou třídu A+++.

Naše nejlepší produkty pro domácnosti

Jade

Nejvyšší třída klimatizací

Jade je výsledkem dlouholetého vývoje reagujícího na vaše poznatky a připomínky. Proto je vyladěn k absolutní dokonalosti se zcela výjimečnými parametry, stylovým designem a nekonečnými možnostmi chytrého ovládání. Jedná se o klimatizaci a čističku vzduchu v jednom zařízení s pohyblivými elektrostatickými filtry a senzory kvality vzduchu.

Jade1.jpg
Tichý provoz od 15 dB(A) WiFi ovládání
A+++ Senzor pohybu osob
Klimatizace a čistička vzduchu v jednom Cena od 47 042 Kč bez DPH
Více informací

Flexis Plus

Špička vyšší střední třídy

Pro náročné uživatele rezidenčních aplikací a to díky své velmi nízké hlučnosti, s elegantním designem s luxusní matnou barvou a senzorem pohybu / přítomnosti osob, díky kterému jednotka umožňuje autonomně směrovat proud vzduchu na osobu, nebo mimo její pásmo pobytu, pro zajištění velmi komfortního proudění vzduchu. Standardní výbavou je integrovaným WiFI modul a řada funkcí pro zdraví a čistý vzduch.

FlexisB1.jpg FlexisB1.jpg
Tichý provoz od 16 dB(A) WiFi ovládání
A+++ Chlazení a vytápění do -20 °C
Certifikovaný UV-C modul potlačující Covid-19 Cena od 26 834 Kč bez DPH
Více informací

Flare Plus

Geniální řešení střední třídy a chlazení technologických prostor

Jednotky Flexis jsou určeny pro uživatele rezidenčních aplikací a ve velké míře také náročných komerčních aplikací. Disponují nízkou hlučností a jednoduchým designem s vestavěným LED displejem. Pro zdravý a čistý vzduch disponují unikátnímí funkcemi jako Nano-Aqua Sterilizace, 56°C Steri-Clean, Self-Hygiene a Self Clean. Jsou vybaveny standardně WiFi modulem pro ovládání odkukoliv na světě v reálném čase chytrým telefonem.

Flare1.jpg
A+++ Samočistící funkce
Chlazení a vytápění do -20°C Tichý provoz od 19 dB(A)
WiFi ovládání Cena od 25 731 Kč bez DPH
Více informací

Pearl

Nový standard střední třídy

Jednotky Pearl  jsou navrženy převážně pro rezidenční projekty a to díky své velmi nízké hlučnosti. Jednotky je také možné použít i do komerčních projektů. Standardní výbavou je integrovaným WiFI modul pro připojení na chytrou aplikace hOn pro iOS / Android. Díky zcela nové směrové lamele zajišťuje bezprůvanový provoz s Coandovým efektem. Jednotky jsou vybavena certifikovaným UV-C modulem potalčující virus Sars-CoV-2

Pearl1.jpg
Tichý provoz od 18 dB(A) WiFi ovládání
A++ Certifikovaný UV-C modul potlačující Covid-19
Samočistící funkce Cena od 20 644 Kč bez DPH
Více informací

Tundra Plus

Nižší střední třída s maximálním komfortem

Jednotky Tundra vynikají elegantním čistý designem vybaveným LED displejem, který je možné vypnout a zachovat nerušený ráz jednotky. Jsou vhodné jak pro rezidenční tak komerční aplikace jako obchody, restaurace a kanceláře. Jsou vybaveny WiFi modulem a samočistící funkcí hlubokého zamrazení pro odstranění usazených nečistot na výměníku.

Tundra.jpg
WiFI Ovládání A++
Samočistící funkce Tichý provoz od 20 dB(A)
Inteligentní proud vzduchu Cena od 18 575 Kč bez DPH
Více informací

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit