Expert

Jednotky jsou určeny pro náročné uživatele, kteří chtějí zajistit téměř dokonalý čistý a zdravý vzduch. Jednotky disponují zcela novou unikátní konstrukcí umožňující velmi snadno a rychle vyjmout vnitřní komponenty jednotky a očistit je od usazenin a nečistot. 

Tento produkt je registrován v seznamu výrobků a technologií dotačního programu Nová Zelená úsporám. 

Vynikají elegantním čistým designem s luxusní matnou bílou / černou barvou, vybavena LED displejem, který je možné vypnout a zachovat nerušený ráz jednotky. Jako standardní výbava je WiFi modul pro ovládání jednotky přes aplikaci v chytrém telefonu.

Funkce pro čistý a zdravý vzduch využívají zcela nový UVC Pro modul, který zajišťuje úhyn všech virů a bakterií včetně certifikace s účinností proti viru Sars-CoV-2 ale také vytváří negativní ionty jako u běžného ionizátoru. Pro maximální komfort je jednotka vybavena unikátní směrovou lamelou zajištující bezprůvanový provoz díky realizaci Coandova efektu proudění vzduchu a funkcí I feel. Funkce I feel získává teplotu vzduchu v místnosti z teplotního čidla v dálkovém ovladači a jednotka je tak schopna reagovat na aktuální teplotu tam, kde je umístěn.

Nejtišší jednotky na trhu od 16dB(A) WiFi ovládání
A+++ Senzor pohybu osob (bezprůvanový provoz)
Funkce I feel Cena od 36 522 Kč bez DPH

Funkce pro zdravý a čistý vzduch

UV-C Pro

UV-C modul zamezuje množení bakterií a sterilizuje viry, které vejdou do jednotky. Nový Pro modul navíc umožňuje generovat ionizované skupiny prvků vodíku a kyslíku, čímž zamezuje množení bakterií a sterilizuje viry, ve vzduchu.

56°C Steri-Clean

Vysokou teplotou 56 °C udržovanou po dobu 30 minut dochází k úhynu virů a bakterií.

Easy Clean

Díky revolučnímu designu je možné rychle a jednoduše vyjmout ventilátor i vzduchový kanál a umýt celé vnitřní ústrojí jednotky pod tekoucí vodou.

Self-Clean

Technologie Self-Clean zajišťuje namrznutí povrchu výparníku a odstraňuje tak prach během fáze odmrazování, čímž zajišťuje výstup čistého vzduchu.

Self-Hygiene

V hlavních komponentech, kterými proudí vzduch jsou nanočástice stříbra, které zabraňují tvorbě bakterií.

Zobrazit popisky

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

WiFi ovládání

Inteligentní klimatizační systém připojený k WiFi vám umožňuje flexibilitu, pohodlí a úplnou kontrolu nad vaší klimatizací odkudkoli na světě a to s aplikací hOn v češtině pro modely od 2021.

Beznapěťový ON / OFF kontakt

Možnost využít této funkce pro hotelový provoz se vstupní kartou, nebo pro nouzové vypnutí jednotky v případě požáru.

Eco senzor osob

Inteligentní senzor detekuje mikroklimatické podmínky a pohyb osob v reálném čase. Automaticky upravuje provozní režim klimatizace tak, aby se zlepšila energetická účinnost a optimalizoval uživatelský komfort i bezprůvanové řešení.

Tichý provoz

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem vydávajícím klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém, ale i tichý.

3D proud vzduchu

Nepřetržitý pohyb vertikálních a horizontálních lamel zajišťuje směrování proudu vzduchu do libovolného bodu místnosti.

Temperace 10 °C

Vhodné pro rekreační objekty nebo při delší době nepřítomnosti. Funkce umožňuje udržovat teplotu vzduchu na 10 °C - temperuje.

Inverter Plus

Ve srovnání s konvenční inverterovou technologií Haier Inverter Plus integruje řízení měniče TLFM, PID a A-PAM, aby dosáhl inteligentního ovládání klimatizace a současně získal maximální komfort, spolehlivost a efektivní výkon.

I feel

Dálkový ovladač disponuje integrovaným telotním čidlem vzduchu, které dokáže měřit teplotu v místnosti a vnitřní jednotka reguluje výkon dle této měřené teploty.

Bezprůvanové řešení - Coanda Plus

Díky technologii dvojité směrové lamely bude proud vzduchu v režimu chlazení směrován pod strop a díky tomu zajistí fungování bez pocitu průvanu.

Multisplit systém

Tuto jednotku je možné zapojit do systému multisplit (2 až 5 vnitřních jednotek, na jedné venkovní jednotce), nebo klasicky v provedení split (1+1).

Zobrazit popisky

Model vnitřní / venkovní jednotky 1+1 AS25XCAHRA / 1U25S2SM1FA-2 AS35XCAHRA / 1U35S2SM1FA-2 AS50XCAHRA / 1U50S2SJ2FA
Výkon chlazení (kW) (min - max) 2,8 (0,8 - 3,2) 3,5 (1,0 - 4,0) 5,2 (1,4 - 5,5)
Výkon vytápění (kW) (min - max) 3,2 (0,8 - 4,2) 4,2 (1,0 - 5,2) 5,6 (1,7 - 6,2)
Energetický třída chlazení / vytápění A+++ / A++ A+++ / A++ A++/A+
SEER / SCOP 8,5 / 4,5 8,5 / 4,0 7,0 / 3,5
Hl. akustického tlaku vnitřní j. dB(A), 1 m 16/25/32/39 17/26/33/40 21/29/37/45
Vnitřní jednotka kombinovatelná do multisplit až 1+5 Ano Ano Ano

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše