Čističky vzduchu

Čističky vzduchu Haier jsou chytrým a designovým řešením pro čistý a zdravý vzduch u Vás doma nebo v kanceláři. Vyznačují se velmi vysokou účinností čištění s CADR 500 m³/h (Clean Air Delivery Rate), přesným monitorováním kvality vzduchu a přátelským ovládáním. 

Čističku vzduchu můžete zakoupit v našem e-shopu.

Použití filtru 3v1zajišťuje účinné odstranění vlasů, chlupů, prachu a také jedovatých látek ze vzduchu, jako je formaldehyd,benzen, čpavek nebo nikotin. Čistička vzduchu Haier má velmi kompaktní rozměry a je tak snadné jí umístit do obytných místností domácnosti. Zařízení je dodáváno včetně intuitivního dálkového ovladače pro snadné ovládání.

 

Filtr 3v1

Filtr 3v1 se skládá ze 3 filtračních vrstev:

Vstupní filtr / Zachytí větší hrubé nečistoty jako vlasy a zvířecí chlupy. 

HEPA filtr / Odlučuje částice o velikosti od 0,3 μ (mikron), odlučuje prachové částice kouř, alergeny a to s účinností 99,97 %. 

Filtr s aktivním uhlíkem / Odstraňuje ze vzduchu jedovaté látky jako je formaldehyd, benzen,  čpavek, nikotin a lehké těkové látky (VOC) s 95 % účinností.

Ionizátor vzduchu

Elektronická zařízení v našich domácnostech generují pozitivní ionty, které se často nazývají jako elektrosmog, tyto ionty přitahují prachové částice, bakterie, viry, roztoče, a spory plísní. Ionizátor generuje opačné negativní ionty, které neutralizují náboj pozitivně nabitých iontů. Díky tomu znečišťující látky / pevné částice sedimentují na zem a snižuje se tak riziko pro naše zdraví. Běžným úklidem se potom takovýchto částic zbavíme. Díky ionizátoru zabraňujeme nebo snižujeme riziko vzniku alergií a problémům s nemocemi dýchacích cest.

 
 
Funkce:
  • Ovládání otáček ventilátoru 
  • Ukazatel kvality ovzduší / koncentrace částic frakce PM2,5
  • Ukazatel koncentrace VOC / Detekce lehkých těkavých látek a informace o jejich koncentraci
  • Filtr 3v1 
  • Noční režim / Senzor osvitu umožňuje automaticky změnit režim provozu
  • Časovač / Možnost nastavení provozní doby čističky vzduchu
  • Ionizátor vzduchu / Produkce záporných iontů do proudu čištěného vzduchu
  • Intenzivní čištění vzduchu / Možnost provozu na maximální rychlost otáček ventilátoru