Technologie

Informace ohledně technologií, které jsou použité v zařízeních Haier

Všechny články

Počet článků: 28
WIFI.jpg

Klimatizace pro začátečníky (4/5) extra funkce a ovládání

Když se nastěhujete do nového domu, kde máte klimatizaci nebo se rozhodnete pořídit si klimatizaci do stávajícího obydlí musíte si osvojit základní ovládání nové technologie. Nejde o nic složitého, ale je to poprvé, a vy máte spoustu otázek. Proto jsme připravili soubor informací pro každého nového uživatele. Tento pěti dílný článek vám pomůže připravit se na nejběžnější dotazy a situace které nastanou.

10.08.2023 Číst více
mlavní_díte20231.png

Novinky Haier pro rok 2023

Každý rok společnost Haier, jako technologický gigant a přední výrobce klimatizační techniky představuje novinky které se urodily. Letos tomu nebude jinak, pro letošní sezonu máme připravenou celou škálu novinek, které si teď projdeme jen v krátkosti a v průběhu následujících měsíců budou uváděny na trh i s podrobným představením detailů a technických specifikací.

28.02.2023 Číst více
2022 UVC PRO (6).jpg

Plazmový generátor s vysokým účinkem

Tisková zpráva ze dne 11. května 2022: Společnost Haier dnes oznámila, že nový modul Haier UVC Pro byl otestován a byla prokázána jeho účinnost k potlačení nového koronaviru (SARS-CoV-2) s konkrétní účinností až 99,991%.

12.05.2022 Číst více
VCG211274744344.jpg

5 rad jak vybrat klimatizaci pro domácnost v roce 2022

Pro správný návrh je potřeba znát parametry místností a celkově i budovy, ve které chcete instalaci provést. Vždy doporučujeme nechat správné stanovení na odborníkovi. Všechny ostatní funkce, barvu a typ ovládání můžete ovlivnit. Pojďme se tedy ve zkratce vybrat tu pravou klimatizaci pro vás.

14.04.2022 Číst více
titul.jpg

Dlouho očekávané tepelné čerpadlo

Pro letošní sezónu 2022 je v rámci České republiky možné nově zakoupit prémiové tepelné čerpadlo Haier Super Aqua Split HE (vzduch / voda), neboli oblíbené „dělené provedení s hydroboxem“. Konec kompromisů a nástup tohoto typu výrobků Haier na náš trh, umožňuje všem uživatelům pořídit si výkonnou, kvalitní a cenově dostupnou alternativu, na kterou se v zimě můžete spolehnout.

09.03.2022 Číst více
MRV5H.png

Novinka roku 2022 MRV5-H

I díky úspěšnému systému MRV5 je Haier znám jako jeden z nejkvalifikovanějších dodavatelů VRF systémů na trhu s vlastním vývojem. V loňském roce byl úspěšně nasazen model MRV5-H -- pokročilý systém s kontinuálním provozem vytápění. Tento systém v letošním roce plně nahrazuje v základní nabídce předchozí generaci.

03.02.2022 Číst více
UV-KV-2.jpg

Revoluční design Expert

Na první pohled je patrné, že nový design klimatizací Haier řady Expert je úplně jiný než doposud, konstruktéři přišli nejen s novým tvarem, ale také s revolučním pojetím čištění klimatizací a funkcí pro zdravý a čistý vzduch.

21.01.2022 Číst více
1.jpg

Celoroční chlazení 2,5 až 10kW

S letošní zimou představujeme novinku v našem sortimentu, která udrží technické místnosti a servery v chladu. Pro technické aplikace je nejčastěji používána jednotka Haier Flare Plus, která díky rozsahu provozních teplot a propracované konstrukci, nejlépe vyhovuje.

17.11.2021 Číst více
uvc_Haier.jpg

Zastavení šíření nákazy COVID-19

Je to již skoro rok, co jsme uvedli na český trh jedinečnou klimatizaci s certifikátem UV-C lampy proti nemoci Covid-19 (Jednotky Pearl a Flexis Plus). Dle všeho se objevuje nová vlna nakažených s příchodem podzimního období, proto se pokusíme vysvětlit důležitost kvalitní klimatizace s certifikátem prokazujícím deaktivaci virů, pokud nemáte možnost větrat.

05.11.2021 Číst více
MRV.jpg

Smart home, aneb chytrá domácnost Haier

Společnost Haier je bezesporu technologický gigant, který nabízí svým zákazníkům nadstandardní možnosti propojení klimatizací Haier s okolním světem. Jako 1. na trhu IoT klimatizací máme v nabídce nepřeberné možnosti, jak propojit libovolný Smart home, centrální řídící systém budovy BMS s klimatizacemi Haier, bez velkých finančních nároků.

24.09.2021 Číst více
1245.jpg

Moderní tepelná čerpadla

Haier letos opět září hlavně v oblasti novinek a tak se můžeme podrobněji seznámit i s aktualizacemi této modelové řady kompaktních čerpadel SuperAqua – vzduchu / voda.

03.09.2021 Číst více
yangban.jpg

Projektové řešení Haier

Klimatizace Haier většina lidí zná hlavně jako split řešení pro domácnosti, ale Haier je právě na našem trhu znám od začátku jako jeden z předních dodavatelů klimatizací pro velké komerční projekty, kde se uplatňuje moderní systém VRF, neboli Haier MRV.

06.08.2021 Číst více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše