Novinky Haier pro rok 2023

28.02.2023, Haier klimatizace

Každý rok společnost Haier, jako technologický gigant a přední výrobce klimatizační techniky představuje novinky které se urodily. Letos tomu nebude jinak, pro letošní sezonu máme připravenou celou škálu novinek, které si teď projdeme jen v krátkosti a v průběhu následujících měsíců budou uváděny na trh i s podrobným představením detailů a technických specifikací.

mlavní_díte20231.png

Kategorie MRV (komerční systémy VRF - CAC):

 • Hydrobox – Haier uvádí na trh vlastní řešení pro požadavky moderních budov a nový hydrobox zapojený do systému MRV umožní přípravu teplé vody a zároveň vytápění stejně účinně, jako je tomu u tepelných čerpadel, ale v kombinaci s velkými výkony systémy MRV. Výkon bude ve třech řadách a to 9, 16 a 31kW, pro vytápění. Maximální využití nalezne hlavně u systémů MRV5-RC („třítrubkový systém“), kdy je možné současně chladit i vytápět a tedy využití rekuperace tepla pro ohřev teplé vody pro použití v samotné budově. Kompatibilní se systémy chlazení MRV5-H, MRV5-RC, MRVS2 od 22kW. 
 • Zdravý a čistý vzduch – po všeobecném úspěchu zdraví prospěšných funkcí pro domácí použití (RAC), je nově dostupná funkce UV-C a pokročilá filtrace vzduchu pro komerční jednotky. Nyní bude již v základní výbavě možné udržovat čistý vzduch i ve vaší kanceláři, hotelovém pokoji, nebo prodejně. Touto funkcí jsou vybaveny všechny nově dodávané nízko a středotlaké kanálové jednotky (40 Pa až 200 Pa) MRV.
 • Centrální ovladač – nový upgrade nejvyšší modelové řady centrálního ovladače HC-LA1CDBT umožňuje zdarma rozšířit o kompletní českou jazykovou sadu, rozpočítávání energií na jednotlivé úseky a provozní křivky dat. Tento ovladač byl doposud kompletním řešením pro správu budovy na dálku a posouvá tak nové hranice dokonalosti o krůček dále.
 

Kategorie Tepelných čerpadel (rezidenční systémy):

 • Stávající systém dělených tepelných čerpadel – v letošním roce bude v nebližších dnech vydaný update ovladače systému a bude již obsahovat kompletní českou jazykovou sadu.
 • Přídavný modul – pro dělená tepelná čerpadla bude možné letos již zakoupit ATW-02 kit, který umožní propojit systém s přípravou vody pro bazén / výřivku a zároveň bude komunikovat se solárními termickými panely, tak aby byla maximálně využita energie ze slunce. Tento modul umožní i vytvoření kaskády tepelných čerpadel, pro náročnější projekty.
 • Kompaktní čerpadla nové generace – po úspěšném nasazení první modelové řady před třemi lety, přicházíme na trh s kompletně inovovaným provedením, kdy kombinujeme moderní ovládání a funkčnost dělených tepelných čerpadel Haier s kompaktním provedení okruhu v antracitovém provedením. Vysoký výkon a dlouho vyžadované 3fázové provedení.
 • Prodloužená záruka 10 let – díky vysokému zájmu a ověření funkčnosti našich tepelných čerpadel trhem jsme rozšířili 10 let záruky na kompresor i pro tepelná čerpadla.
 

Kategorie Průmyslové jednotky (LCAC):

 • Zdravý a čistý vzduch – po všeobecném úspěchu zdravý prospěšných funkcí pro domácí použití (RAC), je nově dostupná funkce UV-C i pro kanálové jednotky LCAC. Nyní bude již v základní výbavě možné udržovat čistý vzduch i ve vaší kanceláři, čekárně, nebo prodejně. Touto funkcí jsou vybaveny všechny nově dodávané jednotky typu split a multisplit – kanálové jednotky.
 • Wi-Fi modul – úspěšná aplikace hOn pro mobilní telefony se postupně rozšiřuje z kategorie pro domácí použití pro nové modely LCAC. Nyní bude již v základní výbavě možné ovládat i průmyslové jednotky pomocí mobilu na dálku. Tímto modulem jsou vybaveny všechny nově dodávané jednotky typu split a multisplit modelové řady 2023 – kazetové jednotky, kanálové jednotky, parapetní jednotky, konvertibilní - tedy podstropně / parapetní jednotky. Obdobně jako RAC jednotky.
 

Kategorie Rezidenční klimatizace (RAC):

 • Klimatizace pro každého – nová řada jednotek Haier Revive je jako znovuzrozená k využití pro každého. Jedná se o nejdostupnější klimatizaci, kterou máme v nabídce, ale s vysokými standardy prémiových produktů Haier. Jednotka má Wi-Fi (hOn), samočistící funkce pro běžnou údržbu, bezprůvanové řešení lamely a mnoho dalšího.
 • Klimatizace s vytápěním do extrémních podmínek – ač je to v našich zeměpisných podmínkách skoro nemožné je nová modelová řada Haier Expert-Nordic připravená vytápět při -30°C a chladit i při -20°C, toto split provedení je připravené na každou extrémní výzvu. Maximální výbava vychází z nejvyšší řady jednotek Expert.
 • Nové chladivo – pro běžného zákazníka není úplně zajímavá informace, že v průběhu následujících let bude prodej původního chladiva R32 zastaven a bude nahrazeno novým ještě ekologičtějším chladivem R230 („propan“). Nicméně Haier již dnes představuje nové modely, které již nyní umožňují využití budoucí legislativy. Konkrétně v roce 2023 se budete potkávat s model Haier Pearl R290, který vychází z velmi úspěšného modelu pracujícím s chladivem R32.
 • Filtr pro náročné – do celé řady nových jednotek bude možné dokoupit nejen stávající pokročilé filtry, ale nově i Hepa filtr, který filtruje zárodky nežádoucích organizmů.
 • Marketing – v předchozích letech jsme měli obrovskou pozitivní zpětnou odezvu na stávající reklamní kampaň, proto jsme se rozhodli navázat na tento úspěch a pokračujeme s vyprávěním příběhu rodinky z naší reklamy na Haier klimatizace. Těšte se na další pokračování.
 • Vylepšení webu haier-klimatizace.cz – díky novým podnětům neustále pracujeme na zlepšování dodatečných služeb pro naše zákazníky a tak v brzké době budete moci využít nejen nový design stránek, ale také nový konfigurátor.
 

Kategorie Fotovoltaika (FVE):

 • Fotovoltaická elektrárna (FVE) – díky novým akvizicím Haier Group vznikla nová kategorie produktů, pro výrobu a uchovávání elektrické energie v domácnosti. Jeden z předních výrobců FVE techniky nyní vyrábí pod značkou Haier systém FVE, který bude možné na našem trhu získat již letos. V následujících etapách bude prohlubováno provázání FVE se systémy tepelných čerpadel a klimatizací Haier, jako komplexní řízení a řešení pro domácnost.
Tepelná čerpadla FVE Tiskové zprávy Čistý vzduch Technologie Wi-Fi a ovládání Pro domácnosti Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše