Haier 10 let záruka

01.05.2021, Haier klimatizace

Od 1. 5. 2021 je jako standard nabízena prodloužená záruku až 10 let. Záruku je možné uplatnit na kompresor klimatizační jednotky, který je jejím „srdcem“. Tento krok je spojen s prémiovou kvalitou našich produktů, a to díky vlastnímu vývoji, testování produktů a využívání nejmodernějších komponentů.

Záruka-10-let.jpg

Jelikož na českém trhu klimatizace Haier prodáváme již více než 20 let a celosvětově je Haier více jak 30 let světovým výrobcem prémiových spotřebičů, uvádíme exkluzivně pro český trh 10 let záruku na kompresory všech rezidenčních (RAC) a vybraných venkovních jednotek řady LCAC.

V loňském roce společnost Haier opět obhájil prvenství a je opět, již 12 let po sobě jdoucích, světovou jedničkou ve výrobě domácích spotřebičů, mezi které patří i RAC klimatizace*.

Haier klimatizace obsadili ve světovém srovnání 1. místo ve smart (IoT) klimatizacích a zároveň jsou naše klimatizace pořád číslo 1 v oblasti zdraví a samočistících jednotek.**

Pro více informací a podmínkách se obraťte na svého odborného dodavatele.

 

 

*(zdroj: Euromonitor International, 2009 – 2020)

** (zdroj: Euromonitor International, 2020 Haier má 46% trhu zdravé a samočistící funkce a 31% trhu v oblasti smart (IoT) klimatizací)