Ocenění a certifikáty

Informace a novinky ohledně ocenění, které získal Haier za svoje produkty a informace ohledně certifikátů které jsou pro dané funkce a zařízení

Všechny články

Počet článků: 9
Expert-easy-insta.jpg

Jak objednat klimatizaci Haier?

Nově umožňujeme zákazníkům z celé České i Slovenské republiky zakoupit prémiové klimatizace Haier s montáží přímo od našich předních partnerů na klíč.

13.07.2022 Číst více
RED-DOT-AWARD-KV1.jpg

Haier Expert získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2022

Jedno z nevýznamnějších ocenění z hlediska produktového designu obdržely klimatizační jednotky Haier Expert. Ocenění „Red Dot Award: Product Design 2022“ se mezinárodně prosadilo jako jedna z nejvyhledávanějších pečetí kvality pro dobrý design.

07.07.2022 Číst více
2022 UVC PRO (6).jpg

Plazmový generátor s vysokým účinkem

Tisková zpráva ze dne 11. května 2022: Společnost Haier dnes oznámila, že nový modul Haier UVC Pro byl otestován a byla prokázána jeho účinnost k potlačení nového koronaviru (SARS-CoV-2) s konkrétní účinností až 99,991%.

12.05.2022 Číst více
Certificate-NO-1 Connected.jpg

Nejlepší klimatizace na světě je v česku

Klimatizace Haier obsadila první příčku v několika kategoriích prestižního ocenění Euromonitor International 2022. Společnost Euromonitor International, přední světový poskytovatel globálních obchodních informací, analýz trhu a spotřebitelských průzkumů, zveřejnila v březnu 2022 výsledky průzkumu trhu.

17.03.2022 Číst více
uvc_Haier.jpg

Zastavení šíření nákazy COVID-19

Je to již skoro rok, co jsme uvedli na český trh jedinečnou klimatizaci s certifikátem UV-C lampy proti nemoci Covid-19 (Jednotky Pearl a Flexis Plus). Dle všeho se objevuje nová vlna nakažených s příchodem podzimního období, proto se pokusíme vysvětlit důležitost kvalitní klimatizace s certifikátem prokazujícím deaktivaci virů, pokud nemáte možnost větrat.

05.11.2021 Číst více
Haier_room.jpg

Chytrá domácnost s prémiovou WiFi klimatizací Haier

Moderní domácnost je živoucí ekosystém, veškeré spotřebiče spolu komunikují a to celé dohromady je "smart". Jinými slovy chytrá domácnost, která se nám snaží zpříjemnit náš každodenní život. Robotické vysavače automaticky vysávají celý byt a umí i vytírat. Chladnička umí říct, které potraviny docházejí, nebo prošli. Pračka poradí jaký režim zapnout a informuje o průběhu praní a televize je chytřejší než váš počítač. Klimatizace sledují teplotu, počet osob v místnosti a kvalitu vzduchu - připraví vám automaticky příjemné klima a k tomu se samy vyčistí.

11.06.2021 Číst více
Pearl.jpg

Perla mezi všedními klimatizacemi

Nová řada PEARL nabízí ještě větší ochranu před zdravotními riziky ze vzduchu, obsahuje totiž inovativní technologii čištění vzduchu a je dodávána s vestavěným Wi-Fi modulem, který uživateli přináší úplnou a flexibilní kontrolu jednotky.

17.05.2021 Číst více
Záruka-10-let.jpg

Haier 10 let záruka

Od 1. 5. 2021 je jako standard nabízena prodloužená záruku až 10 let. Záruku je možné uplatnit na kompresor klimatizační jednotky, který je jejím „srdcem“. Tento krok je spojen s prémiovou kvalitou našich produktů, a to díky vlastnímu vývoji, testování produktů a využívání nejmodernějších komponentů.

01.05.2021 Číst více
vodní .jpg

Technologie k potlačení Covid-19 (SARS-CoV-2)

Tisková zpráva ze dne 19. března 2021 - Společnost Haier oznámila, že společnost Texcell potvrdila fakt, že Haier UV-C modul potlačil 99,998 % nového koronaviru (SARS-CoV-2)

19.03.2021 Číst více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše