Technologie k potlačení Covid-19 (SARS-CoV-2)

19.03.2021, Haier klimatizace

Tisková zpráva ze dne 19. března 2021 - Společnost Haier oznámila, že společnost Texcell potvrdila fakt, že Haier UV-C modul potlačil 99,998 % nového koronaviru (SARS-CoV-2)

vodní .jpg

Již v listopadu 2020 společnost Haier zahájila oficiální spolupráci se společností Texcell S.A. na provádění testů UV-C modulu, který se používá v řadě klimatizací Haier. Testy byly provedeny v profesionální laboratoři Texcell v Paříži. V laboratorním testovacím prostředí Haier UV-C modul účinně potlačtil virus SARS-CoV-2 s účinností až 99, 998 %.

Globální pandemie nového koronaviru (SARS-CoV-2) dnes přináší do každodenního života lidí spoustu výzev. Studie provedená společností Texcell potvrzuje, že očekávaná účinnost UV-C modulu sníží riziko infekce způsobené COVID-19.

Tento modul mají například nové modely klimatizací Haier : Pearl a Flexis

Koupit nyní klimatizaci s certifikovaným UV-C modulem:

 

Původní znění tiskové zprávy a "volný překlad do ČJ" jsou níže k dispozici."

Stáhnout soubor Official Press Release 210319.pdf PDF / 90.62 KB Stáhnout soubor Certificate of Investigation Study.jpg JPG / 1.43 MB Stáhnout soubor CZ_UV certifikát_tisková zpráva_Haier 210319.pdf PDF / 76.38 KB
Tiskové zprávy Čistý vzduch Ocenění a certifikáty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše