První klimatizační jednotka s UV-C lampou

10.03.2021, Haier klimatizace

Začátkem Března dorazili do české republiky první vybrané modely 2021, které mají zabudovanou UV-C lampu pro likvidaci virů a bakterií. Jedná se především o nový model klimatizačních jednotek Pearl, které mají tuto unikátní certifikovanou funkci.

UVC.jpg

Vybrané modely klimatizačních jednotek Haier mají v letošním roce upgrade, pomocí kterého jsou schopné likvidovat viry a bakterie ve vzduchu. Integrovaná UV-C lampa likviduje viry a bakterie přímo v procházejícím proudu vzduchu a tím zamezuje vysoké koncentraci virů v místnosti. Zároveň mají funkci 56°C Sterilizace - technologie vysokoteplotní sterilizace povrchu výměníků pro zahubení zachycených virů i bakterií a Self-hygiene funkci, která pomocí nanočástic stříbra eliminuje zbylé bakterie.

Již žádné kompromisy! S UV-C lampou za 2 hodiny provozu snížíte počet škodlivých bakterií ve vzduchu, až o 94,08%. (certifikace konkrétního modelu Pearl certifikační laboratoří SGS, dle normy GB 21551.6-2010 CL5.2.1) více prodrobností ZDE

Haier nabízí toto certifikované řešení, které umožnuje sterilizovat vzduch i za přítomnosti osob v místnosti a to i v případě, že nepotřebujeme chladit, nebo vytápět. Jednotku lze provozovat pouze v režimu ventilátor / čističku vzduchu a tím docílit nízkých nákladů na provoz.

V aktuální chvíli máme skladem první dodávku, těchto unikátních jednotek, které při zachování příznivé cenové hladiny nabízí komfort a provozní parametry těch nejdražších modelů na trhu. V průběhu tohoto roku se nabídka zdraví prospěšných funkcí objeví v celém spektru našeho portfolia a každá jednotka bude mít nějakou z vybraných funkcí.

Haier drží tento světově uznávaný komfort prémiového výrobce a všechny rezidenční klimatizace tak mají zabudovanou Wi-Fi v ceně a tedy možnost ovládat klimatizace pomocí mobilního telefonu, včetně podpory ovládání hlasem. Většina zařízení nese označení A+++ a pro nerušený spánek je hlučnost snížena na 15-20dB(A). To vše je podpořeno certifikací Eurovent, která garantuje uváděné údaje a standardní záruka začíná na 36 měsících.

Vyberte si ze široké sítě našich partnerů v celé ČR a nechte si namontovat novou klimatizaci. Udělejte maximum pro vaše zdraví. ZDE

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše