Haier Expert získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2022

07.07.2022, Haier klimatizace

Jedno z nevýznamnějších ocenění z hlediska produktového designu obdržely klimatizační jednotky Haier Expert. Ocenění „Red Dot Award: Product Design 2022“ se mezinárodně prosadilo jako jedna z nejvyhledávanějších pečetí kvality pro dobrý design.

RED-DOT-AWARD-KV1.jpg
Jak byla prezentována klimatizace Haier Expert?

Klimatizace Haier EXPERT sleduje designový koncept, který má zásadně zjednodušit instalaci, demontáž, čištění a údržbu. Výsledkem je inovativní konstrukce, která umožňuje demontáž jednotky během několika sekund povolením jednoho šroubu. Aby byly splněny estetické požadavky uživatele, byl kladen důraz na puristický design, který nachází výraz ve velkorysých plochách a střídmých barvách, podtrhujících kvalitu produktu.

Jaké bylo vyjádření poroty při hodnocení klimatizace Haier Expert?

Tento klimatizační systém zaujme zdrženlivým designem, který působivým způsobem vyjadřuje jeho silný výkon a spolehlivost.

Více informací zde: https://www.red-dot.org/project/haier-expert-air-conditioner-57994

Co je ocenění Red Dot?  

Red Dot znamená patřit k nejlepším v designu a podnikání. Tato mezinárodní designová soutěž je zaměřena na všechny, kteří chtějí odlišit své podnikatelské aktivity prostřednictvím designu. Hodnocení je založeno na principu výběru a prezentace. Vynikající design je vybírán kompetentní odbornou porotou. Samotné vyhodnocení se provádí jednou ročně.

 

 
Jaké další produkty Haier obdrželi ocenění Red Dot?

Haier má přibližně 165 ocenění Red Dot za design, toto ocenění získává především s prémiovými produkty Haier. Z produktů, které stojí za zmínku, je právě i aplikace hOn, pro ovládání klimatizací a obecně všech chytrých domácích spotřebičů Haier. Nebo nově zcela unikátní konstrukce dvouválcového provedení nástěnné klimatizace s unikátním efektivním bezprůvanovým řešením pomocí proudu vzduchu.

Ocenění a certifikáty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše