Mobilní aplikace hOn

09.06.2021, Haier klimatizace

hOn není jen mobilní aplikace, je to živoucí ekosystém pro vaše chytré spotřebiče, který vám zjednoduší a zkvalitní každodenní život. Doma i venku. Není snadné si plánovat váš denní režim, ale je možné spojit váš denní harmonogram i s užíváním klimatizace a dopřát si tak příjemné prostředí vždy, když ho potřebujete. Aplikace hOn to udělá za vás a spustí klimatizaci vždy, když se blížíte domů.

HON_web.jpgPři navrhování hOn
jsme mysleli na vaše potřeby

Přizpůsobivá

Intuitivní

Otevřená

Aplikace hOn znamená kvalitnější každodenní život pro všechny; vyvíjí se rozšiřováním o nové funkce a výhody a zároveň poskytuje vynikající služby na základě spotřebičů, které vlastníte.

Aplikace hOn byla navržena s ohledem na přístupnost a snadné používání bez ohledu na to, jak dobře si rozumíte s novými technologiemi.

Aplikace hOn obohatí váš domov o dynamické ovládací centrum, které uvítá spotřebiče různých značek a další užitečné služby.

Dostupné pro všechy běžné operační systémy:

Ceco.png (320×95) Štěkeň - Daruji za odvoz

 

Představujeme aplikaci vašich snů:

 

Všechno pod kontrolou, i když nejste doma 
Jednoduchá obsluha, můžete nepřetržitě sledovat klimatu svého bytu a dostávat oznámení o tom, co právě dělají vaše ostatní spotřebiče.
Nepřetržité sledování účinnosti
Pomocí praktických informací a jasných statistik můžete kdykoli a odkudkoli kontrolovat chování spotřebičů v reálném čase.
Využívejte své spotřebiče na maximum
Již nikdy nezapomenete vypnout klimatizaci a nebudete se muset zvedat z gauče, abyste našli dálkové ovládání své klimatizace, když ji chcete zapnout. Aplikace hOn umožňuje zjišťovat průběh činnosti a to i na dálku.
Aplikace, která se nikdy nepřestane vyvíjet
Ekosystém hOn se neustále rozrůstá o nové funkce a služby, které máte neustále k dispozici. Projděte si galerii a zjistěte, co je nového!
Jedna aplikace pro celou domácnost
hOn je jednotná aplikace pro chytré ovládání většiny spotřebičů Candy, Hoover a Haier a jejich nejlepší využívání.
Vyberte si vaši novou klimatizaci pro domácnost, která je chytřejší než se zdá. Vyberte si klimatizaci Haier ZDE.

 

(Aplikace hOn je určena pro modelové řady klimatizací r. 2021 - Jade Supermatch, Flexis Plus, Flare Plus, Pearl a Tundra Plus - uvedeno i v návodu pro tyto jednotky.)
Stáhnout soubor Uživatelská příručka WiFi aplikace hOn Haier klimatizace.pdf PDF / 6.12 MB
Tiskové zprávy Technologie Rady a tipy Wi-Fi a ovládání Pro domácnosti
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše