Nejlepší klimatizace na světě je v česku

17.03.2022, Haier klimatizace

Klimatizace Haier obsadila první příčku v několika kategoriích prestižního ocenění Euromonitor International 2022. Společnost Euromonitor International, přední světový poskytovatel globálních obchodních informací, analýz trhu a spotřebitelských průzkumů, zveřejnila v březnu 2022 výsledky průzkumu trhu.

Certificate-NO-1 Connected.jpg
Konkrétní úspěchy Haier klimatizací:
  • Haier je světovou jedničkou v oblasti smart (IoT) propojených klimatizací (Wi-Fi) s podílem 33 % na trhu, na základě objemu prodeje v roce 2021.
  • Haier je světovou jedničkou v oblasti zdravý a samočistících klimatizací s podílem 47% na trhu, na základě objemu prodeje v roce 2021.

Haier se věnuje technologickým inovacím, výzkumu a vývoji: "prostřednictvím našich inovací v oblasti inteligentního řízení, kvality vzduchu, výkonu vytápění i chlazení a zákaznických služeb se těšíme, že každému poskytneme profesionální chytré řešení a zdravý vzduchu, přinášíme prémiové pohodlí pro každého uživatele"

 

Pro letošní rok je uvedena nová prémiová řada revolučních klimatizací Haier Expert (více ve článku ZDE), která byla představena na veletrhu Aquatherm 2022 (více informací ZDE).

Víceprezident společnosti Euromonitor - Oliver Vera osobně komentuje výsledek průzkumu:

Oficiální oznámení firmy Euromonitor k výrobkům Haier

Víceprezident společnosti Euromonitor - Oliver Vera osobně komentuje výsledek průzkumu:

Tiskové zprávy Ocenění a certifikáty Pro domácnosti Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše