Haier klimatizace na výstavě Aquatherm Praha

18.02.2022

Ve dnech 19. - 22. 4. 2022 se koná 24. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky - Aquatherm Praha. Náš stánek nebude chybět !

AQT_W.jpg

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na naší expozici v hale č. 4, stánek č. 424 na výstavě Aquatherm Praha 2022.

V rámci naší expozice se můžete těšit na představení zcela nové jednotky Expert a děleného (split) tepelného čerpadla

Ve dnech 19. - 21.4. od 14:00 do 15:00  hod.  se můžete těšit na interaktivní vystoupení, kterým Vás provede přední český Stand Up komik pan Dominik Heřman Lev. Pro obchodní partnery je připravené bohaté občerstvení včetně výčepu každý den v době otevření výstavy. 

Během celého konání veletrhu bude také probíhat soutěž o klimatizační jednotku. Jediné, co pro účast v soutěži musíte udělat,  je navštívit náš stánek, vyfotit se na určeném místě a s označením @haierklimatizace nahrát Vaší fotografii na Instagram.

Po skončení veletrhu bude do 14 dní vylosován výherce soutěže.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi na největší expozici chladicí a klimatizační techniky.

Tým Sokra a Haier.

Tepelná čerpadla Tiskové zprávy
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše