Revoluční design Expert

21.01.2022, Haier klimatizace

Na první pohled je patrné, že nový design klimatizací Haier řady Expert je úplně jiný než doposud, konstruktéři přišli nejen s novým tvarem, ale také s revolučním pojetím čištění klimatizací a funkcí pro zdravý a čistý vzduch.

UV-KV-2.jpg

Níže je pouze výčet těch nejzajímavějších funkcí a díky tomu je modelová řada Haier klimatizací Expert jednoznačně ta nejlepší, nejzdravější a nejvýkonnější klimatizace. Expert je zosobnění inovativního řešení a synonymem pro snadnou údržbu a instalaci.  

 

Funkce pro zdravý a čistý vzduch i klimatizaci:

49 sekund – to je doba potřebná ke kompletní demontáži oběžného kola ventilátoru, motoru, vaničky kondenzátu a vzduchového kanálu. Poté je možné celé vnitřní ústrojí umýt ve vodě se saponátem. Díky tomu je možné udržet klimatizaci naprosto čistou - funkce Easy Clean.

UV-C Pro – jedná se o vylepšený modul z předchozího roku, který eliminuje viry a bakterie, které jsou uvnitř jednotky a zároveň čistí procházející vzduch. Modul "Pro" navíc generuje skupiny iontů likvidující viry a bakterie ve vzduchu, který je vyfukovaný jednotkou do místnosti. Funkce eliminace je ověřená i proti viru Sars-Cov-2.

56°C Sterilizace – velice účinná funkce, která pomocí vysoké teploty likviduje viry a bakterie jak ve vnitřní, tak i venkovní jednotce.

Self Clean – výměník jednotky je potřeba udržovat čistý, pro vysoký výkon a nízkou spotřebu jednotky.

Steri Clean – použitím povlaku nanočástic stříbra udržujeme jednotku bez virů a bakterií i ve vypnutém stavu.

 

Chytré a komfortní funkce:

Smart Wi-Fi – jednotka je již v základu osazena Wi-Fi modulem pro ovládání pomocí mobilního telefonu a aplikace hOn pro produkty Haier v českém jazyce.

Hlasové ovládání – díky propojení s mobilním telefonem, je možné klimatizaci ovládat hlasovými povely skrze mobil, nebo asistenty Google Home a Amazon Alexa.

I Feel senzor – díky teplotnímu čidlu umístěnému v dálkovém ovladači je možné udržovat přesněji požadovanou teplotu v bodě, kde se nachází.

Bezprůvanové řešení – pokud patříte mezi jedince náchylné k nachlazení, tato funkce vám umožní používat klimatizaci, bez průvanu studeného vzduchu. Pomocí proudu vzduchu Coanda Plus, již nebudete cítit průvan. 

Tichý provoz16dB(A) je nejtišší možný provoz, který vás nebude obtěžovat ani v noci, nebudete vědět že klimatizace je zapnutá, pouze pocítíte příjemný chlad v tropické noci.

Čidlo pohybu / přítomnosti osob – pomocí tohoto čidla jednotka rozpozná vaši přítomnost a přesně určí místo, kde jste, aby odklonila nepříjemný proud vzduchu a nebo se vypnula, pokud nebudete dlouho v místnosti, pro úsporu energie.

Podlahové vytápění –  v režimu vytápění jednotka umí navodit příjemný pocit jako by jste měli vytápěnou podlahu, takto zároveň efektivně ohřeje celou místnost na požadovanou teplotu při nízkých provozních nákladech a to i když venku zuří mrazy až -24°C.

Temperace 10 °C –  při této funkci je možné jednotku zapnout do režimu vytápění s udržování teploty vzduchu 10°C pro tzv. temperování.

 
Funkce pro experty:

Přímé linie – díky rovným hranám je více prostoru pro připojení, jednodušší manipulace a v případě použití krycích lišt potrubí rychlejší montáž, bez nutnosti vyřezávání složitých tvarů – samotné prostupy jsou z pohledové strany neviditelné.

Rychlospojka vaničky kondenzátu – bez použití nářadí je možné ihned změnit stranu připojení vaničky kondenzátu, rychlejší to už být nemůže.

Odnímatelný spodní kryt – stejně jako u jednotek řady Flexis je možné odejmout spodní kryt pro snadnou manipulaci s připojovacím potrubím.

31 sekund – to je doba potřebná k demontáži elektronické desky v případě závažné poruchy, pod celním krytem, je na jeden šroubek kryt desky PCB. Výměna je tedy rychlá a jednoduchá.

 

Tento nový model je již k dispozici ZDE.

 

Čistý vzduch Technologie Pro domácnosti Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše