Dlouho očekávané tepelné čerpadlo

09.03.2022, Haier klimatizace

Pro letošní sezónu 2022 je v rámci České republiky možné nově zakoupit prémiové tepelné čerpadlo Haier Super Aqua Split HE (vzduch / voda), neboli oblíbené „dělené provedení s hydroboxem“. Konec kompromisů a nástup tohoto typu výrobků Haier na náš trh, umožňuje všem uživatelům pořídit si výkonnou, kvalitní a cenově dostupnou alternativu, na kterou se v zimě můžete spolehnout.

titul.jpg

Po bezkompromisním ukončení éry tuhých paliv, jsme dnes ze dne na den na konci vlády plynových kotlů, které pravděpodobně plně nahradí teplená čerpadla. Díky nejnovějším technologiím a precizní výrobě je konec zdlouhavým procesům výběru, toho správného tepelného čerpadla pro váš domov – vyberte si teplené čerpadlo prémiového výrobce Haier a užívejte si pohodlí celou zimu, po desítky let.

Co přinese prémiové teplené čerpadlo Haier Split HE do vaší domácnosti?

A+++/A++ (při teplotě vody 35/55 °C) , teplota vody až 60 °C i při -14 °C, pokud začne být venkovní teplota extrémní, je možné využít vestavěného záložního elektrického zdroje až 4 kW. Vlastníte-li například starý plynový kotel můžete využít i funkci bivaletního zdroje tepla a řídící jednotka Haier umí automaticky vše ovládat a přepínat. Provoz je možný i při venkovní teplotě -25 °C. Tepelné čerpadlo je moderní přístroj, který nejenže umí vytápět, ale v létě využijete i možnost chlazení – není tedy potřeba instalovat další zdroj pro klimatizaci.

Čím může překvapit teplené čerpadlo Haier HE?

Ohřev otopné vody a zároveň příprava teplé vody pro vytápění. Garantovaná funkce vytápění a funkce rychlého ohřevu TV. Možnost ovládat až 2 samostatné okruhy vytápění s rozdílnou teplotou (např. podlahové vytápění v 1NP a otopná tělesa ve 2NP). Automatické přizpůsobení díky ekviterním křivkám (možná nastavit vlastní) – kdy je dosaženo vysokého komfortu v domácnosti a maximální úspory energie. Anti-legionela funkce zajištuje bezpečí a kvalitní vodu pro domácnost. Protimrazová ochrana zajišťuje vysokou spolehlivost a dva časy útlumu zajistí klidný spánek i klid v průběhu dne, když jste doma. Samostatný režim i pro vytápění bazénu, prostě vše v jednom.

Proč Smart domácnost miluje Haier?

Obecně Haier je průkopníkem a vedoucím hráčem na poli chytrých / smart domácností a veškeré výrobky si rozumí nejen s vlastním ekosystémem, ale s běžně používanými protokoly a systémy.

  • Smart Grid: automatické přepínání a úprava výkonu, podle ceny energií
  • Smart Home: díky protokolu Modbus RTU, je možné připojit jakoukoliv chytrou domácnost, nebo MaR
  • Integrovaný ovladač: umožňuje správu provozních parametrů a kontrolu stavu TČ
  • Časovač a provozní módy: jednoduché nastavení a ovládání režimů
  • Chytrá protimrazová ochrana: automatické hlídání a ochrana proti zamrznutí
  • Chytrá ochrana proti zanesení a korozi: automatické udržování čerpadla v kondici
  • Bivaletní přepínač: na základě situace je vybrán ideální zdroj pro aktuální situaci
  • Ekvitermní křivky: je možné automaticky řídit chod systému (možnost vlastní křivky)
Garantovaný výkon tepelných čerpadel Haier!

Veškeré výrobky Haier splňují přísné požadavky EU a jsou certifikovány i testovány na provoz v našich podmínkách. Oproti malovýrobcům a domácím kutilům je možné na základě dlouhodobého testování předem zjistit, jak se bude toto prémiové tepelné čerpadlo Haier HE chovat a jeho vývoj byl podroben přísným zkouškám, které zajišťují tolik potřebnou nízkou spotřebu, hlučnost a dlouhou životnost. V současné době probíhá finální registrace do dotačních programů (zelená úsporám + kotlíkové dotace) a do té doby je zatím možné objednat tyto nové modely za zvýhodněnou cenu. 

 

Dopřejte si i vy prémiové výrobky Haier a zažijte komfort moderní technologie na vlastní kůži!

Pro volbu správné velikosti oslovte projektanta, nebo nějakého z našich autorizovaných partnerů ZDE.

Stáhnout soubor Katalog tepelná čerpadla Haier 2022 web.pdf PDF / 4.72 MB
Tiskové zprávy Technologie
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše