Jak objednat klimatizaci Haier?

13.07.2022, Haier klimatizace

Nově umožňujeme zákazníkům z celé České i Slovenské republiky zakoupit prémiové klimatizace Haier s montáží přímo od našich předních partnerů na klíč.

Expert-easy-insta.jpg

Nikdy nebylo pořízení klimatizace Haier jednodušší – stačí zadat pouze Váš email a telefonní číslo, všechno ostatní vyřeší odborná firma, která je nejblíže vaší realizaci a má nejlepší rating.

Jako koncový zákazník nemůžete mít přehled jaká klimatizace je pro vás nejvhodnější, proto nemá smysl vybírat z naší obsáhlé nabídky a zdlouhavě počítat požadovaný chladící výkon. Profesionál nemůže nikdy nabízet klimatizaci s montáží v ceně. Každý prostor vyžaduje specifický přístup co do návrhu potřebného chladicího výkonu a také podmínek instalace. 

Nejoblíbenější modely klimatizací Haier:

Haier Flexis Plus

Zákazníci si v předchozích letech zamilovali jednotky Haier Flexis Plus, jelikož mají ideální poměr cena / výkon a ještě si můžete zvolit, jestli budete chtít bílou, nebo černou variantu. Těchto jednotek se jen na český trh prodalo okolo 10 000 ks.

Haier Expert

Novinkou roku 2022 je jednotka Haier Expert, která v našem portfoliu vyniká svým strohým designem za který obdržela ocenění Red Dot Award: Product Design 2022 a oproti jednotkám Haier Flexis má navíc nový UVC-Pro modul, který nejenže čistí procházející vzduch, ale navíc ho i ionizuje a samotná jednotka je i lehce rozebíratelná pro čištění.    

 

Vyzkoušejte novou funkci jednoduchého objednání klimatizace ZDE.

Rady a tipy Ocenění a certifikáty
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše