Chytrá domácnost s prémiovou WiFi klimatizací Haier

11.06.2021, Haier klimatizace

Moderní domácnost je živoucí ekosystém, veškeré spotřebiče spolu komunikují a to celé dohromady je "smart". Jinými slovy chytrá domácnost, která se nám snaží zpříjemnit náš každodenní život. Robotické vysavače automaticky vysávají celý byt a umí i vytírat. Chladnička umí říct, které potraviny docházejí, nebo prošli. Pračka poradí jaký režim zapnout a informuje o průběhu praní a televize je chytřejší než váš počítač. Klimatizace sledují teplotu, počet osob v místnosti a kvalitu vzduchu - připraví vám automaticky příjemné klima a k tomu se samy vyčistí.

Haier_room.jpg

Haier klimatizace s WiFi obsadili ve světovém srovnání 1. místo ve smart (IoT) klimatizacích a zároveň jsou naše klimatizace pořád číslo 1 v oblasti zdraví a samočistících jednotek.**

 

Klimatizace Haier jsou špičkou ve svém oboru a dokazují to také tím, že jsou "smart". Všechny řady jsou tedy vybaveny Wi-Fi modulem a je možné je tedy ovládat mobilním telefonem pomocí aplikace hOn. Toto propojení nefunguje jenom jako obyčejné dálkové ovládání, ale umožňuje kompletní nastavení a automatizaci. Díky Smart funkci, je tedy možné ovládat jednotku hlasem a ta je tedy i schopná vám sdělit aktuální teplotu v místnosti, její stav a mnohé další. Nebo se sama zapne, když se náhle změní počasí, nebo počet osob v místnosti.

 

Majitelé chytrých asistentů jako je Amazon Alexa, nebo Google Home mají k dispozici celou řadu povelů pro ovládání a nastavení klimatizace Haier k vaší spokojenosti. Ve spojení s tímto domácím systémem není problém nastavit, aby se klimatizace automaticky spustila vždy, když odcházíte z práce, doma vás pak bude čekat jen příjemné klima. Díky asistentům, které se mohou naučit vaše potřeby může vše fungovat zcela bez vašeho zásahu.

 

Pokud máte rodinný dům, řízený MaR nadřazeným systémem, není nic jednoduššího, než zakoupit modul YCJ-A002 pro připojení Modbus protokolem a jednotku můžete ovládat pomocí vašeho BMS. Haier nabízí kompletní řešení pro každý požadavek moderní doby.

 

V roce 2020 společnost Haier opět obhájila prvenství a je opět, již 12 let po sobě jdoucích, světovou jedničkou ve výrobě domácích spotřebičů, mezi které patří i rezidenční klimatizace. A proto nabízíme prodlouženou záruku na 10 let, podrobnosti ZDE.

 

Vyberete si svou vlastní smart klimatizaci,
inspirujte se v sekci klimatizace pro domácnost.

 

 

*(zdroj: Euromonitor International, 2009 – 2020)

** (zdroj: Euromonitor International, 2020 Haier má 46% trhu zdravé a samočistící funkce a 31% trhu v oblasti smart (IoT) klimatizací)

Rady a tipy Wi-Fi a ovládání Ocenění a certifikáty Pro domácnosti
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše