Spánek je základ zdraví

04.06.2021, Haier klimatizace

Klimatizace Haier jsou vybaveny již v základu funkcemi „maximum pro zdraví“, ale mají i funkci pro klidný a nerušený spánek. Objevte pokročilé funkce chytrých klimatizací Haier a nechte se hýčkat v ložnici.

-横.gif

Pokud na svém ovladači naleznete tlačítko SLEEP máte vyhráno, tato funkce totiž umožní spustit provoz jednotky tak, abychom měli pohodový a ničím nerušený spánek. Jednotka se spustí v tichém provozním módu (např 16 dB(A) - jednotka Flexis Plus) a bude vám automaticky upravovat teplotu tak, aby byl váš teplotní komfort ideální. 

Tato funkce je založena na dlouhodobém výzkumu lidského spánku a je nastavena na 8 hodinový režim. V průběhu spánku se totiž mění tělesná teplota a s tím je i spojená potřeba změny teploty v místnosti. Tento režim je možné použít jak v letních měsících při chlazení, tak i pro zimní provoz s funkcí vytápění.

Aktuálně pro letní noci, je režim SLEEP upraven tak, aby v prvních hodinách provozu zvýšil teplotu v místnosti o 1°C a poté udržuje komfortní teplotu až do rána. Zvýšením teploty je docílen klidnější spánek, který není narušen snižující se teplotou venku a tedy i uvnitř vaší ložnice.

V zimním období je režim SLEEP upraven tak, aby teplota v průběhu noci mírně klesla a k ránu se teplota vzduchu naopak zvýší. Vysoká teplota vzduchu v místnosti, není totiž vůbec vhodná pro klidný spánek.

Alergiky můžeme ještě potěšit tím, že pro jejich potřeby můžeme klimatizaci vybavit i pylovým filtrem, a nebo raději rovnou doporučíme modelovou řadu Jade, která je 100% čističkou vzduchu a má omyvatelný elektrostatický filtr IFD, který zachytí veškeré alergeny, viry, bakterie i zárodky plísní.

Objevte všechny funkce klimatizací Haier pro domácnosti - ZDE

Čistý vzduch Technologie Rady a tipy
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše