Klimatizace pro začátečníky (3/5) čistý vzduch

09.08.2023, Haier klimatizace

Když se nastěhujete do nového domu, kde máte klimatizaci nebo se rozhodnete pořídit si klimatizaci do stávajícího obydlí musíte si osvojit základní ovládání nové technologie. Nejde o nic složitého, ale je to poprvé, a vy máte spoustu otázek. Proto jsme připravili soubor informací pro každého nového uživatele. Tento pěti dílný článek vám pomůže připravit se na nejběžnější dotazy a situace které nastanou.

R32kuaye-home.jpg

(3/5) čistý vzduch

1) Návod – to je alfa a omega každého přístroje, k jednotkám Haier je návod dodáván v českém jazyce, ale pokud by se při instalaci ztratil je k dohledání na stránkách www.e-klimatizace.cz u konkrétního produktu. Ten si před prvním spuštěním prostudujte.

2) Servis a údržba – pokud si klimatizaci pořizujete využijte nabídky instalační firmy a domluvte si pravidelný servis. Pravidelný servis je důležitý pro správný a bezpečný chod zařízení, ale také si tím pojistíte, že jednotka bude mít požadovaný výkon i spotřebu - protože bude čistá a plně funkční. Pokud chcete, aby jednotka vydržela 10 let a více, je to nutnost. Doporučujeme prohlídku jednou před sezonou v létě a jednou před zimní sezonou, důležité je pro vás její dokonalé vyčištění technikem.

3) Ovládání mobilem – dnes již většina klimatizací Haier využívá aplikaci hOn, která má průvodce připojením a je celá v českém jazyce. K dispozici pro přístroje Apple (iOs) i Android. Příručka je ke stažení zde. Díky aplikaci máte přístup ke všem pokročilým funkcím daného modelu.

4) Čistý vzduch – uživatelé ve městech, kde je vysoká koncentrace škodlivin ve vzduchu, nebo alergici ocení nepřeberné možnosti jednotek Haier pro čistění vzduchu. Informujte se o funkcích konkrétního modelu (UVC, UVC-Pro, dodatečné filtry). Nejvyšší modely mají UV-C Pro, což je zároveň i ionizátor vzduchu, který alergici ocení nejvíce.

5) Čistá klimatizace – to že klimatizace vzduch čistí a že máte domluvenou servisní prohlídku je fakt, ale v průběhu užívání klimatizace může být sama zdrojem nečistot, proto jsou jednotky Haier vybaveny řadou funkcí, tak aby se zamezilo těmto vlivům. Zapínejte funkci Self-Clean podle potřeby, například jednou týdně, stejně tak lze využít SteriClean56°C, která sterilizuje prostor výměníku a samotný výměník vnitřní i venkovní jednotky. U modelů s UV-C funkcí doporučujeme také jednou týdně alespoň na hodinu tuto funkci spustit, aby vyčistila filtr od bakterií. Některé funkce je možné ovládat jen z aplikace hOn.

6) Provoz ve velmi znečištěném prostředí – zubní ordinace a klimatizace, nebo restaurace mají vysoké nároky na provoz klimatizace a proto vznikla jednotka Haier Expert, která je snadno rozebíratelná! Tedy je možné jednotku jednoduše vyčistit vč. všech vnitřních komponentů od usazených nečistot.

7) Výrobce HaierHaier prodá nejvíce domácích spotřebičů na světě (již více než 13 let je 1. na celosvětovém trhu), všechny funkce jsou certifikovány a ověřeny nezávislou laboratoří, tak aby byl koncový uživatel spokojen. Klimatizace Haier jsou 1 na celosvětovém trhu co se týká Wi-Fi a samočistících funkcí (prodá se jich v těchto kategoriích nejvíce na světě v porovnání s ostatními výrobci). Haier vlastní spoustu značek, ale nejznámější jsou Candy, Hoover, GeneralElectric (GE). Haier je výrobce a produkty s logem Haier jsou v celém portfoliu vždy ty s prémiovou kvalitou a nejvyššími funkcemi.

Čistý vzduch Rady a tipy Pro domácnosti
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše