Podzim s klimatizací

21.09.2021, Haier klimatizace

Jako každý rok vstupujeme do chladnějšího období a s tím souvisí mnohá respirační onemocnění. Klimatizace Haier jsou letos vybaveny řadou funkcí pro maximum zdraví a tak se můžeme společně podívat na jejich využitelnost v praxi.

2020 FAZZOLETTI.jpg

Sály, konferenční místnosti i salonky, restaurace, recepce a čekárny u lékaře jsou dnes běžně vybaveny klimatizacemi a proto nic nebrání tomu, aby jste klimatizaci Haier využili na maximum – vybavte se některou z jednotek s certifikovaným účinkem na likvidaci virů, bakterií a zárodků plísní

Podzimní sezona nás všechny každý rok přivítá nepřeberným množstvím společenských akcí, které se v tomto sychravém a chladném počasí konají uvnitř budov. Začíná to pozvolna přesunem provozu restauračních zařízení ze zahrádek se slunečníky do vnitřních prostor, zahájením sezóny konferencí, která postupně přechází v plesy a vyvrcholením jsou vánoční večírky a oslavy nového roku. Součástí tohoto koloběhu je i zvýšený sezónní výskyt respiračních onemocnění, které se šíří vzduchem a tedy kapénkami („rýma, chřipka, covid,…“). Bohužel mezi námi jsou i nadšenci, kteří snad nevědomky z důvodu mírných příznaků, či snad z pouhého nadšení účasti na takovéto akci, přehlédnou, že jejich zdravotní stav není 100% a díky tomu se tyto respirační nemoci bujaře šíří, jelikož pobyt těchto osob v uzavřené místnosti společně s ostatními vytváří živnou půdu pro množení všech těchto patogenů v interiéru a tedy ve společně užívaném vzduchu.

Extrémním případem je potom situace, kdy musíte v tomto období navštívit svého lékaře a tedy vás nemine společný pobyt s ostatními pacienty v různém stádiu nemoci v čekárně před vstupem do ordinace. Moderní zdravotní centra jsou již běžně vybaveny v těchto čekárnách klimatizací, ale pokud se jedná o běžné výrobky, nejsou vybaveny souborem funkcí pro maximum zdraví jako klimatizace Haier. Klimatizace Haier jsou v tomto ohledu unikátní a nabízí řadu certifikovaných funkcí, k potlačení šíření těchto respiračních onemocnění – tyto certifikáty jsou převážně vystaveny na přímý provoz v klimatizacích je tedy doložena jejich účinnost v provozu, nejen v laboratorním prostředí.

Divíte se, proč v zimně zapínat klimatizaci, když je chladné období? Potom vás musíme ujistit, že klimatizace Haier nejen chladí, ale i vytápí – fungují na stejném principu jako tepelné čerpadlo a tudíž je možné s nízkými náklady (A+++/A+++) provozovat klimatizace Haier i jako dodatečný, rychlý a levný zdroj tepla pro požadovaný prostor. To se může právě hodit v přechodném, období, kdy ještě není zprovozněno centrální vytápění. Samotná klimatizace Haier ovšem slouží i jako čistička vzduchu, kdy není zapotřebí vůbec zapínat provoz chlazení / vytápění, ale v chodu je pouze ventilátor, který cirkuluje vzduchu v místnosti a s pomocí funkcí pro maximum zdraví vyčistí vzduchu od nechtěných patogenů s velice zanedbatelnými náklady na provoz.

Požadujte po správci budovy, aby klimatizace byla vybavena certifikovaným systémem, pro likvidaci patogenů ve vzduchu. Vyberte si z nabídky tu svou a kontaktujte servisní organizaci ze seznamu partnerů Haier.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše