Teplá voda zdarma

29.02.2024, Haier klimatizace

Představte si, že můžete mít teplou vodu zdarma. Představujeme novým revolučním systémem Haier MULTI 3S, který kombinuje klimatizaci s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé vody. V létě, když musíte zapnout klimatizaci pro chlazení vašeho domu využívá systém Multi 3S odpadní teplo a 100% tak rekuperací vrací zpět pro ohřev teplé vody v zásobníku.

multi3S.jpg

Tento systém spojení klimatizace a zásobníku teplé vody („boiler“) využívající tepelné čerpadlo je známý již pár let, ale žádný z výrobců neumí využívat odpadní teplo / chlad pro přípravu teplé vody tak jako Haier. Logika může být i obrácená, tedy v případě, že tepelné čerpadlo připravuje teplou vodu do zásobníku máte klimatizaci zadarmo.

Systém Haier MULTI 3S je možné provozovat s naším zásobníkem vody pro 100, nebo 200 litrů a možnost připojit 2 nebo 3 vnitřní klimatizační jednotky Haier dle vašeho výběru. Systém je samozřejmě připraven na celoroční provoz a umožňuje fungování klimatizace na režim vytápění a jako záloha je v zásobníku vody instalována elektrická patrona. Provoz v režimu tepelné čerpadlo je tedy garantován do -15°C.

Pro komerční využití je tento systém zásadní, jelikož v případě že provozujete server s tepelným ziskem 5 kW, musíte ho celoročně chladit, díky tomu můžete mít celoročně teplou vodu zdarma. Obdobně se dá tento systém rekuperace tepla využít všude, kde jsou velké tepelné zisky a je potřeba celoročního chlazení. Ideální jsou tedy kuchyně, nebo prádelny, kde je i velká spotřeba teplé vody. Nebo výrobní linky, kde je nutná i příprava teplé vody na sprchování zaměstnanců. Stejně dobře poslouží i v menší kanceláři.

Výrobek bude uveden na trh v rámci veletrhu Aquatherm 2024.

Do té doby jsou k dispozici naše systémy Split a Multipslit Haier, které jsou u nás nejprodávanější. Velice zajímavé samostatné ohřívače / zásobníky teplé vody s tepelným čerpadlem jak vestavěným, nebo i v provedení split s venkovní jednotkou. Případně klasická tepelná čerpadla pro vytápění a přípravu teplé vody.

Poptávky je možné vytvářet jednoduše pomocí jednoduchého průvodce:

https://www.haier-klimatizace.cz/guide 

Stáhnout soubor Katalog Multi3S CZ 2024_web.pdf PDF / 1.29 MB
Tepelná čerpadla Pro domácnosti Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše