Tepelná čerpadla Česky

30.11.2023, Haier klimatizace

Tepelná čerpadla Haier Super Aqua řady HE, tedy provedení "split" a "černý monoblok". Mají kompletní české ovládání a návody. Parametry a kvalita jsou nově potvrzeny certifikátem HP KEYMARK.

OvladačTČ_cz.png

Výhody tepelných čerpadel Haier Super AQUA HE:

 

HP KEYMARK - nekompromisní kvalita tepelných čerpadel Haier Split HE a Monoblok HE 2. generace je od 6. listopadu 2023, potvrzena udělením certifikátu Heat Pump KEYMARK. Kvalita i výkon tepelných čerpadel Haier je tedy oficiální. Nejvyšší třída A+++ a vysoká účinnost. Více podrobností na https://keymark.eu/en/products/heatpumps/heat-pumps 

 

ČESKÁ LOKALIZACE - tepelná čerpadla Haier Super AQUA HE, jsou uváděna na náš trh s ovladačem v Českém jazyce a kompletním návodem. Jejich provoz je nejen efektivní, ale také jednoduchý.

 

KASKÁDA - výkon tepelných čerpadel je předurčený pro efektivní provoz v moderní domácnosti ale pro staré budovy se špatnou energetickou bilancí je možné zapojit až 8 tepelných čerpadel do jedné soupravy a vytvořit tak neuvěřitelný zdroj tepla o výkonu až 128 kW - efektivně a rychle.

 

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM - dotační titul NZÚ umožňuje na naše tepelná čerpadla získat atraktivní úsporu v podobě dotací. Více informací na https://novazelenausporam.cz 

 

GARANTOVANÝ VÝKON - tepelná čerpadla Haier 2. generace jsou připravená poskytnout až 60°C vodou při venkovních teplotách -15°C (garantováno a bez ELE ohřevu) a pořád jsou v kategorii A+++. Pokud nastane  tuhá zima -25°C tepelné čerpadlo Haier HE je shopné produkovat vodu o teplotě 45°C. V případě, že chcete mít jistotu, lze použít i bivaletní zdroj.

Wi-Fi a ovládání Pro domácnosti
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše