Klimatizace bez kompromisů NORDIC

06.06.2023, Haier klimatizace

To nejlepší z naší nabídky zajistí vašemu domovu nebo chatě maximální tepelný komfort i v extrémních teplotách (-30°C). Klimatizace Haier Expert NORDIC má vynikající parametry A+++/A+++, ale je i vybavená řadou pokročilých funkcí.

expert_WEB02.jpg

Nejnovější upgrade populární řady klimatizačních jednotek Haier Expert, rozšiřuje naši nabídku o novou modelovou řadu s označením Haier Expert NORDIC. To hlavně znamená, že je připravená na extrémní podmínky (-30°C) tak, aby byla schopná dodávat teplo do našich domovů při nízkých nákladech na provoz. Funguje tedy jako tepelné čerpadlo vzduch / vzduch a je tedy možné čarpat dotace z programu Nová Zelená Úsporám (NZÚ). V létě dodá požadovaný chladný vzduch i při teplotách do +43°C.  

Tato modelová řada kopíruje model Expert co se týká prémiových funkcí, takže nejen, že dostanete ultimátní výkon s nízkými provozními náklady (A+++ / A+++), ale jednotka má také:

  • Senzor detekce a pohybu osob (ECO režim a bezprůvanové funkce)
  • Tichý provoz (nejtišší jednotky na trhu s provozem od 16 dB(A))
  • UVC-Pro modul (čištění vzduchu, který prochází jednotkou a ionizace vzduchu v místnosti)
  • I-Feel (ovladač dodávaný s jednotkou má vlastní teplotní čidlo)
  • Samočistící funkce: Self-Clean, 56°C Steri-Clean a Self-Hygiene (čištění pomocí iontů stříbra, zámrzem a ohřátím, včetně venkovní jednotky)
  • Wi-Fi ovládání (aplikace hOn v českém jazyce pro všechny mobilní telefony, včetně možnosti ovládání hlasem)
  • 3D proud vzduchu (automatické, nebo dálkové ovládání směru a síly proudu vzduchu)
  • Easy Clean pro rychlé čištění jednotky, v případě silného znečištění (unikátní systém rozebrání)
  • Smart Home (jednoduchá instalace do systému chytré domácnosti pomocí adaptéru YCJ-A002 s rozhraním Modbus)

Díky tomu všemu je jednotka Haier Expert NODRIC nejvyšším modelem pro řešení do domu, bytu, nebo na chatu i v horských oblastech. Tento model se používá také pro chlazení technických místností jako jsou servery, rozvodné místnosti a jiná zařízení s potřebou celoročního nepřetržitého chlazení, s jistotou funkčního řešení a nízké spotřeby. Pomocí jednoho převodníku YCJ-A002 se dá jednoduše zabezpečit i zálohovaný provoz, nebo souběh s druhou jednotkou. Ovládat a kontrolovat ji můžete na dálku z mobilu.

Jednotky jsou k dostání od letošního roku v provedení split:

- 2,6kW chlazení / 3,2kW vytápění (limit max. výkon 7,4kW na vytápění) COP: 4,5

- 3,5kW chlazení / 4,2kW vytápění (limit max. výkon 7,9kW na vytápění) COP: 4,25

Objednávejte jednotky u našich vybraných partnerů i s montáží, nebo použijte odkaz ZDE

 

Rady a tipy Dotace - NZÚ
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše