Na velikosti záleží - REVIVE

21.04.2023, Haier klimatizace

Nová řada klimatizačních jednotek Haier REVIVE je již v České republice a začíná si postupně budovat své postavení na trhu. Výkonná jednotka pro základní instalace, kde jde především o prostor a cenu. Znovuzrozená vášeň pro klimatizace je již v prodeji – jednotka REVIVE.

.jpg

Absolutní novinka přináší kompaktní výkon v minimalistickém designu. Konstrukce jednotky Haier REVIVE vychází z populárního modelu klimatizačních jednotek Haier EXPERT, ale cílí na základní potřeby běžných uživatelů, kteří hledají univerzální řešení s výhodnou pořizovací cenou.

Jako u všech prémiových výrobků s logem Haier se jedná o zařízení, které přináší kvalitní zpracování a pokrytí základních potřeb chlazení / vytápění. Tento základní model však obsahuje pokročilé ovládání pomocí mobilní aplikace hOn (česká lokalizace), bezprůvanovou funkci CoandaPlus a samočistící režim Self-Clean, pro delší udržení výkonu jednotky mezi servisní údržbou.

Klimatizační jednotky Haier vynikají na trhu tím, že umí pracovat ve velmi tichém režimu a REVIVE není výjimkou. V provedení 2,5 kW má hladinu akustického tlaku v 1 m od zařízení pouhých 18 dB(A) a to je v této cenové kategorii výjimečná hodnota. Jednotky s parametry pod 20 dB(A) jsou považovány za opravdu tiché.

Jako vždy jsou všechny funkce a vlastnosti jednotek Haier ověřeny nezávyslým testem a certifikátem Eurevent.

Pokud jste náročný uživatel a vyhledáváte i pokročilé funkce pro čistý, nebo ionizovaný vzduch, a zároveň chcete co nejúspornější provoz (A+++) doporučujeme jednotky EXPERT.

Vyberte si svou jednotku Haier a kontaktujte naše partnery po celé české i slovenské republice a zajistěte si s předstihem a za výhodné ceny včasnou montáž, před letní sezónou. Nenechte se letos vedrem zmáhat – pořiďte si prémiovou klimatizaci Haier!

Pro domácnosti Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše