Novinka roku 2022 MRV5-H

03.02.2022, Haier klimatizace

I díky úspěšnému systému MRV5 je Haier znám jako jeden z nejkvalifikovanějších dodavatelů VRF systémů na trhu s vlastním vývojem. V loňském roce byl úspěšně nasazen model MRV5-H -- pokročilý systém s kontinuálním provozem vytápění. Tento systém v letošním roce plně nahrazuje v základní nabídce předchozí generaci.

MRV5H.png

 

Co vše nabízí systém MRV5-H jako standard?

 

Super komfort

Nepřetržitý provoz vytápění i při nízkých okolních teplotách vzduchu, precizní řízení teploty +/-0,5°C, extrémní provozní rozsah -27°C až 52°C, vysoký výkon i při nízkých teplotách, vysoké výkony v jednom modulu (73,5kW) a možnost kombinace až do výkonu 294kW.

 

Vysoká účinnost

DC motor ventilátoru, EVI kompresor, 2-stupňové podchlazení chladiva, supervodivé chlazení elektroniky, vyhřívání vany kondenzátu.

 

Super pohodlí

Systém zachovává 100 % výkon vytápění až do velmi nízkých okolních teplot vzduchu, automatické vyrovnání oleje i odsátí chladiva bez nutnosti potrubí vyrovnání hladiny oleje mezi moduly, automatický systém na odstranění sněhu a prachu z povrchu venkovní jednotky.

 

Pokročilá technologie

Celková délka potrubí 1000 m a převýšení 110 m, proměnná plynule řízená plocha kondenzátoru, externí tlak ventilátoru až 110 Pa pro možnost vnitřní instalace, Smart link – bezdrátové spojení vnitřních a venkovních jednotek, Modbus RS485 komunikace jako standard a mnoho možností individualizace pro potřeby každého projektu.

 

Některé vybrané reference

 

Od 1.1.2022 je standardně v základní nabídce tento pokročilý MRV5-H systém (dodání cca 3 až 6 týdnů), který nahrazuje předchozí generaci MRV5. V následujících letech bude možné původní systém MRV5 objednat, ale termín dodání je cca 3 měsíce.

Tiskové zprávy Technologie Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše