Celoroční chlazení 2,5 až 10kW

17.11.2021

S letošní zimou představujeme novinku v našem sortimentu, která udrží technické místnosti a servery v chladu. Pro technické aplikace je nejčastěji používána jednotka Haier Flare Plus, která díky rozsahu provozních teplot a propracované konstrukci, nejlépe vyhovuje.

1.jpg

Pokud nepotřebujete čidla přítomnosti osob / pohybu a nepotřebujete Wi-Fi ovládání v základu, ale přesto vyžadujete tiché precizní zařízení, které zajistí celoroční provoz a má 3D pohyb lamel? Chcete jednoduchý systém v sestavě single split (1+1) a vyžadujete výkon od 2,5 do 10kW (A++/A+)? Řešením je nová řada komerčních jednotek Flare, která navazuje na oblíbenou rezidenční řadu Flare Plus (navíc Wi-Fi standard a možnost zapojit do multisplit).

Provozní teploty pro chlazení jsou -20 až 43°C (venkovní prostředí) / 16 až 35°C (interiér).

Provozní teploty pro vytápění jsou -20 až 24°C (venkovní prostředí) / 10 až 27°C (interiér).

 

Odborné firmy mohou aktuálně již objednat jako soupravu „komerční nástěnné jednotky Flare 9kW“ HSU-105F204/R3(DB) dodání cca 2-3 týdny.

Stáhnout soubor Katalog2021_Flare10.pdf PDF / 1.23 MB
Technologie Pro kanceláře
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše