WHO varuje před tropickými teplotami

30.05.2022, Haier klimatizace

Letní měsíce se blíží a pro letošní rok(2022) vydala na svých stránkách světová zdravotnická organizace (WHO) varování před extrémními vlnami horka, jaké nemá obdoby. Nejrizikovější s ohledem na zdraví jsou starší osoby, kojenci a chronicky nemocní na jihu Evropy.

2022 UVC PRO (5).jpg

Odborníci z WHO v článku uvedli, že „Vysoké teploty každoročně ovlivňují zdraví mnoha lidí, zejména starších osob, kojenců, lidí pracujících venku a chronicky nemocných. Horko může vyvolat vyčerpání nebo úpal a zhoršit stávající onemocnění, jako jsou kardiovaskulární, respirační a ledvinová onemocnění“.

Proto je důležité udržovat svůj domov v chladu a chránit se před horkem. Držte se mimo teplo a v případě potřeby zůstaňte až 3 hodiny na chladném místě (například klimatizovaný prostor). Udržujete své tělo hydratované. Vyhýbejte se teplému oblečení a využívejte lehké ložní prádlo. Pravidelně pijte, vyhýbejte se alkoholu a kofeinu.

Moderním a dostupným řešením této situace jsou nové klimatizace Haier, které umožňují přecházet přehřátí vašich obydlí a udržují příjemnou teplotu vaší domácnosti. Klimatizace Haier také přináší technologie pro čistý a zdravý vzduch, proto jsou vhodné i pro alergiky a osoby citlivé na kvalitu vzduchu.

Nejnovější technologie klimatizací Haier Expert pro vaši domácnost:

UVC Pro – tento modul umožňuje čistit vzduch technologií UV-C a navíc vzduch ionizuje, dochází tedy k vysokému účinku sterilizace vzduchu v místnosti. (Certifikováno 2022 na Covid-19 s účinností 99,991% v laboratorním prostředí s využitím konkrétní klimatizační jednotky, společností Texcell)

I Feel senzor - díky teplotnímu čidlu umístěnému v dálkovém ovladači je možné udržovat přesněji požadovanou teplotu v místě, kde se nachází, pro váš lepší komfort.

Bezprůvanové řešení - pokud patříte mezi jedince náchylné k nachlazení, tato funkce vám umožní používat klimatizaci, bez průvanu studeného vzduchu. Pomocí proudu vzduchu Coanda Plus, již nebudete cítit průvan.

Čidlo pohybu / přítomnosti osob - pomocí tohoto čidla jednotka rozpozná vaši přítomnost a přesně určí místo, kde jste, aby odklonila nepříjemný proud vzduchu a nebo se vypnula - pro úsporu energie, pokud nebudete dlouho v místnosti.

Tichý provoz – 16dB(A) je nejtišší možný provoz, který vás nebude obtěžovat ani v noci, nebudete vědět že klimatizace je zapnutá, pouze pocítíte příjemný chlad v tropické noci.

Wi-Fi modul – díky vestavěnému modulu a bezplatné aplikaci hOn pro mobilní telefony, můžete nastavit veškeré funkce a upravit si chování klimatizace v domácnosti podle vašich představ. Umožnuje i ovládání hlasem a napojení na chytrou domácnost Google Home.

A+++ - vysoce účinná klimatizace s nízkými náklady na provoz v režimu chlazení. Celoroční provoz při venkovních teplotách -20°C až +43°C.

 

S výběrem té správné klimatizace vám pomůže certifikovaný partner Haier – seznam partnerů, kde pořídit klimatizaci, včetně montáže a servisu v celé ČR s SR – ZDE

Tiskové zprávy Rady a tipy
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše