Průvodce tepelnými čerpadly 2022

30.09.2022, Haier klimatizace

Základní přehled tepelných čerpadel a výhody tepelných čerpadel proti klasickému zdroji tepla. Pokud chcete nahradit klasický elektrický přímotop, lze ušetřit až 76% nákladů na energie. Pokud chcete pouze vytápět, produkty Haier jsou vám ihned k dispozici, máme je skladem v ČR i SR, přinášíme až A+++ a nízké pořizovací náklady na zařízení oproti klasické konstrukci.

haier_tepelná čerpadla.jpg

1) Chci pouze vytápět: tepelné čerpadlo vzduch : vzduch vám umožní snížit náklady na elektřinu oproti běžným přímotopům ušetříte až 76% elektrické energie. Klasickým příkladem takového tepleného čerpadla je klimatizační jednotka Haier Flexis Plus, nebo Haier Expert , která je i registrována v dotačním programu Nová Zelená Úsporám jako tepelné čerpadlo. Nejefektivnější je parapetní klimatizační jednotka, která je k vytápění přímo stvořena. Pro objednání klikněte ZDE.

2) Chci pouze přípravu teplé vody (TV) „dříve TUV“: vyhovuje vám váš stávající zdroj tepla, ale přípravu TV máte vyřešenou elektrickým „bojlerem“. Toto řešení je již zastaralé a můžete jej nahradit tepelným čerpadlem vzduch : voda, které umožní snížit spotřebu elektrické energie až o 60%. Můžete se rozhodnout mezi kompaktním řešením Haier HP200M3, nebo odděleným zásobníkem TV a klasickou venkovní jednotkou Haier HP200S1. Pro objednání klikněte ZDE.

3) Chci klasické teplené čerpadlo/ chci vyměnit stávající kotel: pokud má vaše budova tepelnou ztrátu menší než 18kW, je potom možné osadit klasické teplené čerpadlo. Pro tento typ realizace je vhodné takzvané monoblokové, neboli kompaktní tepelné čerpadlo vzduch : voda. Oproti klasickému elektrickému kotli tak uspoříte až 70% nákladů na elektřinu. Haier nabízí ucelenou řadu od 5 do 16kW. Je vhodné tepelné čerpadlo Haier Super Aqua - AU112FYCRA. Pro objednání klikněte ZDE.

4) Chci moderní tepelné čerpadlo do novostavby: máte potřebu do 10kW, chcete SCOP až 5, chcete A+++, chcete mít ekvitermní řízení, vestavěný bivaletní (záložní zdroj), potřebujete jedním zařízením obsloužit TV, podlahové vytápění a radiátory ve druhém patře, nebo máte v plánu i bazén i solární kolektory. Ty nejvyšší standardy splňuje takzvaně splitové, neboli dělené tepelné čerpadlo s oddělenou vnitřní a venkovní jednotkou. Zástupcem a průkopníkem nejvyššího standardu je tepelné čerpadlo Haier Super Aqua - HE S 10. Pro objednání klikněte ZDE.

Tepelná čerpadla jsou dnes již nedostatkovým zbožím, ale pokud chcete provedení tepelného čerpadla vzduch : vzduch, máme je okamžitě k odběru v dostatečném množství. Klasické konstrukce tepelných čerpadel vzduch : voda jsou na objednání (termín dodání cca 1 až 3měsíce).

 

Formulář pro objednání i s montáží ZDE.

(dle platné legislativy není možný prodej zařízení s okruhem chladiva koncovému zákazníkovi bez montáže)

Tepelná čerpadla Rady a tipy Pro domácnosti
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše