Mono 11 kW

Tento produkt je registrován v seznamu výrobků a technologií dotačního programu Nová Zelená úsporám. SVT kód SVT30049.

Kompaktní reverzibilní tepelné čerpadlo AU112FYCRA (HW) s možností provozu do -20 °C a produkcí tepelé vody o teplotě až 55 °C. Tepelné čerpadlo je vybaveno nejmodernějším plynulým řízením výkonu změnou otáček kompresoru a vestavěného elektronického cirkulačního čerpadla vody. Tepelné čerpadlo je možné velmi snado připojit na stávající nebo nový hydraulický okruh. Pro ovládání čerpadla je možné využít nástěnné ovladač anebo připojovací kit, díky kterému je možné realizovat pokročilové ovládání včetně ovládání celého hydraulického okruhu dle potřeba tepelného čerpadla.

Integrovaný hydraulický modul A+++
Velmi tichý provoz Provoz do -20°C
Teplota vody až 55 °C Cena od 155 026 Kč bez DPH

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

Modbus

Vnitřní jednotka / hydrobox je standardně vybavena komunikačním protokolem MODBUS RTU pro připojení na BMS budovy nebo MaR pro plnohodnotné ovládání a monitoring systému.

Beznapěťový ON / OFF kontakt

Možnost využít této funkce pro hotelový provoz se vstupní kartou, nebo pro nouzové vypnutí jednotky v případě požáru.

Tichý provoz

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem vydávajícím klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém, ale i tichý.

Inverter Plus

Ve srovnání s konvenční inverterovou technologií Haier Inverter Plus integruje řízení měniče TLFM, PID a A-PAM, aby dosáhl inteligentního ovládání klimatizace a současně získal maximální komfort, spolehlivost a efektivní výkon.

Zobrazit popisky

Vytápění W35/A7 °C Výkon kW 11
Příkon kW 2,61
COP 4,22
Chlazení W7/A35 °C Výkon kW 11,5
Příkon kW 3,83
EER 3,0

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše