Split 10 kW

Tento produkt je registrován v seznamu výrobků a technologií dotačního programu Nová Zelená úsporám. SVT kód SVT31468.

Souprava vnitřní a venkovní jednotky děleného tepelného čerpadla pro použití v rezidenčních i komerčních aplikací. Tepelné čerpadlo je vybaven plynulou regulací provozu digitálním frekvenčním měničem otáček kompresoru (DC Inverter) a pracuje s chladivem R32. Může plnohodntně ovládat bivalentní zdroje tepla, je vybavena vlastním elektrickým ohřívačem a standardně je dodáváno s možností připojení na komunikační protokol Modbus rtu. Přednostní tepelného čerpadla je velmi vysoká účinnost i při nízkých venkovních teplotách a tichý inteligentní provoz s maximálním důrazem na pohodlí uživatelů bez nutnosti jejich zásahu. 

Tepelné čerpadlo je dodáváno standardně s ovladačem na vnitřní jednotce (hydroboxu) a je možné přikoupit volitelně také samostatnný nástěnný ovladač pro externí instalaci například do obývacího pokoje.

A+++ Velmi tichý provoz
Provoz do -25°C Teplota vody až 60 °C
Vlastní ekvitermní křivky Regulace 2 teplotních zón

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

Vytápění při -25°C

Široký provozní rozsah. Vytápění i při -25°C venkovní teploty.

Teplá voda 60°C

Výstupní teplota vody může být nastavena v rozsahu od 5 °C do 60 °C a je tak zajištěno komfortní vytápění, nebo chlazení. Maximální výstupní teplota vody z tepelného čerpadla 60 °C i při nízkých venkovních teplotách.

Modbus

Vnitřní jednotka / hydrobox je standardně vybavena komunikačním protokolem MODBUS RTU pro připojení na BMS budovy nebo MaR pro plnohodnotné ovládání a monitoring systému.

Hydro-kit

Elegantní vnitřní jednotka s integrovanou regulací a ovládacím panelem, nezbytná součást dělených teplených čerpadel, která propojuje hydraulicky vnitřní a vnější okruh.

Ekviterm

Pomocí ekvitermních křivek je možné automaticky řídit teplotu vody v jednotlivých zónách / okruzích v závislosti na teplotě venkovního vzduchu. Současně je možné nastavit i vlastní ekvitermní křivku.

2 teplotní zóny

V případě, že systém pracuje s rozdílnými požadavky na teplotu vzduchu je možné takové požadavky nastavit a řídit tak systém tepelného čerpadla co do rozdílné teploty otopné vody do každé zóny / okruhu.

Beznapěťový ON / OFF kontakt

Možnost využít této funkce pro hotelový provoz se vstupní kartou, nebo pro nouzové vypnutí jednotky v případě požáru.

Tichý provoz

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem vydávajícím klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém, ale i tichý.

Inverter Plus

Ve srovnání s konvenční inverterovou technologií Haier Inverter Plus integruje řízení měniče TLFM, PID a A-PAM, aby dosáhl inteligentního ovládání klimatizace a současně získal maximální komfort, spolehlivost a efektivní výkon.

Zobrazit popisky

Vytápění W35/A7 °C Výkon kW 10
Příkon kW 2,17
COP 4,6
Chlazení W7/A35 °C Výkon kW 9
Příkon kW 3,0
EER 3,0

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše