Jak vybrat klimatizaci?

17.06.2021, Haier klimatizace

Nejčastější dotaz, který od vás dostaneme se týká výběru správné klimatizace do bytu – odpověď není vždy jednoduchá a pro správný návrh je potřeba znát parametry místností a celkově i budovy, ve které chcete instalaci provést. Vždy doporučujeme tedy toto nechat na odborníka a výsledek je zaručen.

VCG41N880420436.jpg
Návrh výkonu klimatizace do domu přenecháme odborníkovi (ZDE - seznam odborníků), ale co ovlivnit můžete jsou všechny ostatní funkce, barvy a typ ovládání. Pojďme se tedy společně podívat, jak vybrat tu pravou klimatizaci pro vás.

 

1.) Je pro vás důležité zdravé prostředí?
Pokud ano, hledejte funkce označené, jako „funkce pro zdravý a čistý vzduch“. Nejvyšší modelová řada má nejpokročilejší funkce a naopak nejlevnější řada má jen samočistící funkci Self-Clean, což ale znamená, že každá klimatizace Haier má určitou zdraví prospěšnou funkci nebo jejich kombinaci. To že má nejlevnější řada jen samočistící funkci jí ovšem výrazně odlišuje od konkuernčních výrobků, které zpravidla žádnou obdobnou funkci nemají. Haier je světová 1 v samočistících klimatizacích. Více o samotných funkcí naleznete v samostatném článku ZDE.
 
2.) Je pro vás důležitý moderní způsob života a chcete mít klima stále pod kontrolou?
Vybírejte z celé nabídky klimatizací Haier, jelikož všechny klimatizace jsou vybaveny Wi-Fi modulem s možností ovládání skrze mobilní telefon aplikací hOn a lze je připojit i na nadřazený systém řízení vašeho domu. Haier je světová 1 ve Smart klimatizacích. Více o samotných funkcí naleznete v samostatném článku ZDE.
 
3.) Chcete kvalitní klimatizaci, která dlouho vydrží a funguje?
Haier klimatizace jsou odpovědí. Haier je totiž světový výrobce č.1 domácích spotřebičů. V Čechách jeho sláva není prozatím tak rozšířená, můžete si tedy zatím, za poměrně rozumné peníze pořídit opravdu špičkový produkt. 10 let záruka na kompresor a 36 měsíců běžné záruky jsou jen špička ledovce kvality Haier. Více o kvalitě Haier naleznete v samostatném článku ZDE.
4.) Chcete ekologicky šetrnou klimatizaci?
Haier jako jeden z mála výrobců nabízí v základních parametrech A+++, což je momentálně nejvyšší hodnocení v oblasti spotřeby klimatizací, ale rozhodně to není na úkor pořizovacích nákladů, nebo kvality. Zkuste náš bestseller Flexis Plus. Certifikace Eurovent zaručuje, že údaje ohledně klimatizací Haier jsou pro EU uvedeny správně, ověřeny externí společností a fungují.
 
5.) Chcete klidný spánek?
Haier klimatizace jsou jedny z nejtišších na trhu, proto není důvod řešit kompromisy a pokud si vyberete i ten nejlevnější model Tundra Plus v nočním režimu máte provozní hlučnost od 20 dB(A). U nejvyšší řady začínáme na neskutečných 15 dB(A) a pokud patříte k lidem, které obtěžuje tikot hodin (cca 20 dB(A)) velice oceníte kvalitu modelů Jade Supermatch, Flexis Plus a novinky Pearl.
 

6.) Obtěžuje vás průvan z klimatizace?
Haier nabízí ve standardní výbavě několik možností, jak tomuto zamezit, nejvyšší řady mají čidlo, které sleduje vaši tepelnou stopu a proud vzduchu umí odklonit. Levnější řešení nabízí novinka Pearl, která využívá tzv. Coandův efekt a vzduchu je pomocí speciální lamely odkloněn na strop, kde dochází k velice efektivnímu smísení se vzduchem v místnosti a zároveň neobtěžuje průvanem. Více o samotných funkcí naleznete v samostatném článku ZDE.
 
7.) Chcete, aby klimatizace ladila do vašeho interiéru?
V naší nabídce naleznete většinu klimatizací v luxusní matné bílé barvě, ale jedině Flexis Plus nabízí i černou variantu v matu, která jde kombinovat a s naším dotykovým černým nástěnným ovladačem HW-BA101ABK. Pro milovníky běžné klasiky máme v nejlevnější kategorii klasickou lesklou bílou povrchovou úpravu.
 

Vyberte si tu svou ZDE a kontaktuje nejbližšího prodejce ohledně instalace a návrhu ZDE.