Vnitřní jednotky MRV

Pro naše systémy MRV (VRF) nabízíme širokou paletu vnitřních jednotek pro každý prostor, specifickou instalaci i požadavky projektu. Nabídky zahrnuje jednotky klasické nástěnné, kazetové, parapetní, kanálové, konvertibilní i větrací jednotky pro přívod čerstvého vzduchu. Tyto jednotky je možné ovládat pomocí IR ovladačů, nástěnných ovladačů, skupinově, nebo centrálně. 

DC motory Skupinové ovládání
Čerpadla kondenzátu Wi-Fi volitelně
Přívod čerstvého vzduchu BMS: Modbus, BACnet, KNX, Lonworks

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

Wi-Fi volitelně

Díky aplikaci Haier Smart Air 2 nebo hOn pro zařízení Apple nebo Android můžete svou klimatizační jednotku ovládat kdykoliv a odkudkoliv. (možnost dokoupit modul)

Beznapěťový ON / OFF kontakt

Možnost využít této funkce pro hotelový provoz se vstupní kartou, nebo pro nouzové vypnutí jednotky v případě požáru.

Tichý provoz

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem vydávajícím klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém, ale i tichý.

Zobrazit popisky

Funkce pro zdravý a čistý vzduch

UV-C Sterilizace

Instalovaný UV-C modul vyzařuje UV záření o vlnové délce C, které velmi účiněn sterilizuje vzduch od bakterií a virů. Jedná se o certifikovanou funkci potalčující virus Sars-CoV-2 způsobující onemocnění Covid-19.

Zobrazit popisky

 - pro konkrétní informace nahlédněte do aktuálního katalogu - 

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše