Mono HE 9 kW

Tento produkt je registrován v seznamu výrobků a technologií dotačního programu Nová Zelená úsporám. SVT kód SVT34547.

Tepelné čerpadlo Super Aqua HE - AW092MUCHA pro použití v rezidenčních i komerčních aplikací. Tepelné čerpadlo je vybaven plynulou regulací provozu digitálním frekvenčním měničem otáček kompresoru (DC Inverter) a pracuje s chladivem R32. Může plnohodntně ovládat bivalentní zdroje tepla, je standardně je dodáváno s možností připojení na komunikační protokol Modbus rtu. Přednostní tepelného čerpadla je velmi vysoká účinnost i při nízkých venkovních teplotách a tichý inteligentní provoz s maximálním důrazem na pohodlí uživatelů bez nutnosti jejich zásahu. 

Garantovaná produkce teplé vody 60°C při venkovní teplotě -15°C. 

Garantovaná produkce teplé vody 45°C při venkovní teplotě -25°C.

Tepelné čerpadlo je dodáváno standardně s ovladačem a je možné přikoupit volitelně také samostatný nástěnný ovladač pro externí instalaci například do obývacího pokoje nebo teplotní čidlo vzduchu. Tepelná čerpadla umožňují ovládat přepínací ventil pro ohřev teplé vody, směšovací 3CV pro dvě teplotní zóny, bivalentní zdroj tepla a jsou vybaveny mnoha ochranými a bezpečnostními funkcemi jako antilegionela funkce atd. Funkce jsou velmi rozsáhlé a proto doporučujeme pro více informací nahlédnout do katalogu.

Zásadní z pohledu uživatele je česká lokalizace (ovladač a návod v českém jazyce) a možnost zapojení do kaskády až 8 tepelných čerpadel.

Tento produkt je certifikován HP KEYMARK a EUROVENT, kvalita a provozní parametry jsou tedy ověřené a doložené testováním.

A+++ Regulace 2 teplotních zón
Provoz do -25°C Teplota vody až 60 °C
Napájení 1f / 230 V Cena od 147 941 Kč bez DPH

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

Vytápění při -25°C

Široký provozní rozsah. Vytápění i při -25°C venkovní teploty.

Teplá voda 60°C

Výstupní teplota vody může být nastavena v rozsahu od 5 °C do 60 °C a je tak zajištěno komfortní vytápění, nebo chlazení. Maximální výstupní teplota vody z tepelného čerpadla 60 °C i při nízkých venkovních teplotách.

Modbus

Vnitřní jednotka / hydrobox je standardně vybavena komunikačním protokolem MODBUS RTU pro připojení na BMS budovy nebo MaR pro plnohodnotné ovládání a monitoring systému.

Ekviterm

Pomocí ekvitermních křivek je možné automaticky řídit teplotu vody v jednotlivých zónách / okruzích v závislosti na teplotě venkovního vzduchu. Současně je možné nastavit i vlastní ekvitermní křivku.

2 teplotní zóny

V případě, že systém pracuje s rozdílnými požadavky na teplotu vzduchu je možné takové požadavky nastavit a řídit tak systém tepelného čerpadla co do rozdílné teploty otopné vody do každé zóny / okruhu.

Beznapěťový ON / OFF kontakt

Možnost využít této funkce pro hotelový provoz se vstupní kartou, nebo pro nouzové vypnutí jednotky v případě požáru.

Tichý provoz

Byli jste někdy rušeni neustálým hlukem vydávajícím klimatizační jednotkou během dne nebo v noci? V teplých letních nocích nebo v tichém večerním klidu nestačí pouze výkonný klimatizační systém, ale i tichý.

Inverter Plus

Ve srovnání s konvenční inverterovou technologií Haier Inverter Plus integruje řízení měniče TLFM, PID a A-PAM, aby dosáhl inteligentního ovládání klimatizace a současně získal maximální komfort, spolehlivost a efektivní výkon.

Zobrazit popisky

Vytápění W35/A7 °C Výkon kW 9,0
Příkon kW 1,84
COP 4,9
Chlazení W18/A35 °C Výkon kW 8,0
Příkon kW 1,86
EER 4,3

 

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše