Komerční jednotky R32

Jednoduché, ale výkonné a robustní systémy pro aplikace do malých komerčních projektů jako jsou kanceláře, sklady, prodejny. Jendá se o systémy Single Split R32, kdy vnitřní jednotky jsou kazetové,konvertibilní nástěnné / podstropní, kanálové, nebo sloupové. Výkony těchto jednotek jsou v rozmezí 3, 5 až 16, 0 kW.  

Od A++ Max. délka potrubí 75 m
Chlazení a vytápění do -20 až +43 °C Max. převýšení 30 m
Tichý provoz od 25 dB(A) Integrované čerpadlo kondenzátu

Chytré a komfortní funkce (vybrané)

Wi-Fi volitelně

Díky aplikaci Haier Smart Air 2 nebo hOn pro zařízení Apple nebo Android můžete svou klimatizační jednotku ovládat kdykoliv a odkudkoliv. (možnost dokoupit modul)

Volitelně Eco senzor

Volitelný panel s inteligentním senzorem detekuje mikroklimatické podmínky a pohyb osob v reálném čase. Automaticky upravuje provozní režim klimatizace tak, aby se zlepšila energetická účinnost a optimalizoval uživatelský komfort.

Beznapěťový ON / OFF kontakt

Možnost využít této funkce pro hotelový provoz se vstupní kartou, nebo pro nouzové vypnutí jednotky v případě požáru.

Přívod čerstvého vzduchu

Volitelně můžete použít jednotku jako přívod čerstvého vzduchu do místnosti a to do max. výkonu 20% z jmenovitého průtoku dané vnitřní jednotky (cca 90 až 410 m3/hod). Tímto způsobem lze nahradit přívodní vyústky VZT systému.

8 směrů přívodu vzduchu (kruhový)

Díky 8 směrům přívodu vzduchu je možné distribuovat upravený vzduch v rozsahu 360°, jedná se tedy o kruhový přívod.

4 nezávisle nastavitelné lamely

Každou z lamel je možné samostatně nastavit, proudění vzduchu do 4 směrů.

Temperace 10 °C

Vhodné pro rekreační objekty nebo při delší době nepřítomnosti. Funkce umožňuje udržovat teplotu vzduchu na 10 °C - temperuje.

WiFi ovládání

Inteligentní klimatizační systém připojený k WiFi vám umožňuje flexibilitu, pohodlí a úplnou kontrolu nad vaší klimatizací odkudkoli na světě a to s aplikací hOn v češtině pro modely od 2021.

Zobrazit popisky

Funkce pro zdravý a čistý vzduch

UV-C Sterilizace

Instalovaný UV-C modul vyzařuje UV záření o vlnové délce C, které velmi účiněn sterilizuje vzduch od bakterií a virů. Jedná se o certifikovanou funkci potalčující virus Sars-CoV-2 způsobující onemocnění Covid-19.

Zobrazit popisky

 - pro konkrétní informace nahlédněte do aktuálního katalogu - 

S výběrem správné klimatizace vám pomůže
certifikovaný partner

Máte zájem nebo se chcete na něco zeptat?

Kde koupit
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše