Haier - ATP Tour a Roland-Garros

31.05.2024, Haier klimatizace

S potěšením oznamujeme, že naše značka Haier obnovila partnerství s prestižními turnaji ATP Tour a Francouzskou tenisovou federací (FFT) do roku 2025. Haier bude pokračovat jako „oficiální partner“ a „zlatý partner“ ATP Tour v následujícím ročníku 2024 / 2025.

hAIER ac_atp_rOLAND cz 2024.jpg

Haier: Vysoká efektivita je Vaším rozhodujícím bodem. Na kurtu i doma.

Toto partnerství přineslo od roku 2023 vynikající výsledky a zvýšení vnímání i povědomí značky Haier s kampaní „Hrajte se světovou jedničkou“, tento krok zdůrazňuje naši pozici číslo 1 jako dodavatele domácích spotřebičů na celém světě.

 

Pro ročník 2024/ 2025 bude Haier partnerem nejvyšších turnajů jako Roland-Garros, Nitto ATP Finals a akcí ATP Masters 1000: Rolex Paris Masters a Mutua Madrid Open. Dále turnaje ATP 500 Hamburg Open a China Open a turnaje ATP 250 Plava Laguna Croatia Open Umag a European Open (Antverpy). 

 

Jsme nadšeni, že se můžeme připojit k nejvýznamnějším institucím ve světě tenisu,“ říká Gianpiero Morbello, vedoucí Brand Strategy & IoT společnosti Haier Europe. „Postavit se na kurt a hrát jako opravdové jedničky, pro nás znamená pokračovat ve zdokonalování, vytváření nových funkcí a standardů kvality. Cílem je zákazníkům poskytnout výjimečné produkty a ovládání domácnosti, které každé rodině mohou pomoci zlepšit jejich každodenní životy.

Jsme hrdí na to, že můžeme prodloužit naše partnerství se společností Haier až do roku 2025,“ řekl Massimo Calvelli, generální ředitel ATP.Naše partnerství přineslo to nejlepší z našich značek se společným závazkem k dokonalosti a inovacím napříč ATP Tour. Jsme nadšeni, že v této cestě budeme společně pokračovat."

Souběžně s tím Haier rozšířil svou podporu Roland-Garros prostřednictvím partnerství s Francouzskou tenisovou federací (FFT).

Gilles Moretton, prezident FFT, prohlásil: „Jsme potěšeni, že můžeme pokračovat v partnerství s Haier, světově uznávanou a vedoucí značkou, a udržet je v rodině sponzorů Roland-Garros. Tato spolupráce dokonale souvisí se strategií FFT spojovat se se stále inovativnějšími značkami."

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše