Klimatizace nikdy nebyla chytřejší

Čistý vzduch

Elektrostatický filtr umožňuje vysoce účinné odstranění všech znečišťujících látek a alergenů včetně virů přítomných ve vzduchu s účinností až 99,9 %. Přesný senzor detekuje přítomnost prachu a alergenů ve vzduchu a zobrazuje informace na displeji v reálném čase.

Dokonale tichá

Tak chytrá a stylová, a přitom o ní díky mimořádně tichému provozu prakticky nevíte. To je klimatizace Jade, kterou si můžete nastavit přesně podle vašich požadavků, tak aby vás nerušila při práci či spánku.

Mějte klima pod kontrolou

Vítejte ve světě, kde klimatizace spolehlivě slouží potřebám vaší domácnosti. Jade je stylový, ekologický a jeho ovládání je chytřejší a pohodlnější, než kdy dřív.

Snadná instalace

Díky optimalizovaným komponentům je instalace chytré klimatizace Jade rychlá a snadná. Už žádné trápení se zprovozněním, Haier vám bez zbytečného odkladu umožní užívat si bezpodmínečně čistý vzduch.

Mimořádně inteligentní

Budoucnost běžné domácnosti je v inteligenci. Haier to ví, a proto klimatizaci Jade můžete nejen kompletně ovládat hlasem či mobilní aplikací na dálku, ale i libovolně přizpůsobovat jednotlivá nastavení.

Funkce Self Clean / CleanCool - samočistící funkce

Nová zcela unikátní funkce zajišťující čistý a zdravý vzduch. V případě aktivace této funkce dojde k hlubokému zamrazení povrchu výměníku vnitřní jednotky a následně i venkovní jednotky, čímž jsou odstraněny bakterie a viry. Následným uvolněním námrazy dojde k dokonalému očištění výměníku od všech nečistot.

Jade

A králem klimatizací se stává...

Jade je výsledkem dlouholetého vývoje reagujícího na vaše poznatky a připomínky. Proto je vyladěn k absolutní dokonalosti se zcela výjimečnými parametry, stylovým designem a nekonečnými možnostmi chytrého ovládání.

Jade
Ovládání hlasem a Wi-Fi Chlazení do -10 °C
Tichý provoz Vytápění do -15 °C
Třída A+++ Temperace vzduchu 10 °C

Eco senzor

Jade dokáže díky pohybu zjistit přítomnost osob a v reálném čase upravovat provozní režim tak, aby se dosáhlo co nejvyšší energetické účinnosti a proud vzduchu buď směřoval nebo se vyhýbal osobám.

Turbo Cooling

Potřebujete rychlou změnu? Funkce Turbo Cooling umožňuje díky vyšší frekvenci dosáhnout požadované teploty vzduchu v mnohem kratší době.

1 W spotřeba

V pohotovostním režimu můžete dosáhnout spotřeby elektrické energie z 8 W na 1 W. Díky tomu můžete nejen kvalitně dýchat, ale i značně ušetřit.

S výberom správnej klimatizácie vám pomôže
certifikovaný partner

Máte záujem alebo se chcete na niečo opýtať?

Nájsť partnera v okolí