Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Individuální ovládání

Všechny vnitřní jednotky Haier jsou standardně vybaveny určitým typem ovladače (nástěnný a přenosný dálkový s infračerveným paprskem), který umožňuje plnohodnotné individuální ovládání.

Plnohodnotné ovládání umožňuje nastavit provozní funkce - chlazení/topení, odvlhčování, provětrávání, časovač provozu, noční útlum, požadovanou teplotu vzduchu v místnosti, otáčky ventilátoru a další speciální funkce daného typu jednotky jako je ionizace, I Feel U atd.).

Video

Skupinové ovládání

Realizace skupinového ovládání je možné pomocí nástěnného ovladače. Jedna vnitřní jednotka je řídící (master) a další vnitřní jednotky ve skupině jsou řízené (slave). Řídící jednotka rozhoduje o tom jak se celé skupina bude chovat (teplota, funkce, rychlost otáček atd.). K řídící jednotce je připojen nástěnný ovladač pomocí kterého je možné celou skupinu ovládat.

Platí pro všechny systémy, kromě nástěnných single split systémů.

Centrální ovládání

Centrální ovládání je možné realizovat pomocí nástěnného centrálního ovladače s barevným dotykovým displayem (YCZ-A003). Tímto ovladačem je možné ovládat jak systém MRV, tak více multisplit systému, ale například i více single split systému s řady Super Mach. Při aplikaci pro více venkovních jednotek je nutné vždy pro každou venkovní jednotku ještě instalovat datový převodník IGU05.

Dále je možné centrální ovládání realizovat například pomocí softwaru Haier, který po instalaci v osobním PC kompetentního pracovníka umožňuje v datovém rozhraní ovládat celý systém MRV (VRF).

Pro systém MRV je možné také volit pro centrální ovládání z dvou komunikačních protokolů pro MaR a to protokol Lonworks anebo Modbus nebo BACnet.

Wi-Fi ovládání

Wi-Fi ovládání, neboli plnohodnotné ovládání vybraných klimatizačních jednotek pomocí instalované aplikace ve Vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Ovládání je realizováno pomocí instalovaného Wi-Fi modulu KZW-W001, který je možné objednat jako volitelné příslušenství. Modul se snadno nainstaluje do vnitřní jednotky, kde se jednoduše připojí na konektor el. desky. V místě instalace vnitřní jednotky musí být dostupná Wi-Fi síť s přístupem k internetu. Pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu či tabletu (Android/iOS) je následně možné ovládat až 16 vnitřních jednotek na jednom uživatelském účtu a to buď indviduálně nebo skupinově. Ovládání je maximálně plnohodnotné a již nikdy nebudete potřebovat ovladač. Probíhá v reálném čase a je možné takto jednotky ovládat odkudkoliv na světě. Aplikace sebou přináší také jisté nadstavbové funkce jako typy pro úsporu energie a například také detailní provozní křivky, které si můžete nastavit dle vlastního požadavku na provoz včetně časovače a plánovače provozu v rozsahu jednoho týdne. Křivek může být uloženo neomezeně. Celé ovládání je založeno na cloudovém systému. Aplikace přináší také možnosti vzdálené diagnostiky případných nestandardních či poruchových stavů. Jeden uživatelský učet může být instalován na nekonečně mnoho ovládacích zařízení. Společnost Haier díky této funkci podtrhuje vysokou kvalitu nabízených zařízení včetně maximálního komfortu a úspory energií.

Pro reálnou představu je možné Wi-Fi ovládání vyzkoušet v kanceláři naší společnosti.

Video

Software

Návrhový software

Jako standardní službu svým zákazníkům a projektantům Haier nabízí zcela zdarma ke stažení projekční software systémů MRV. Tento systém je plně v ČJ a umožňuje kompletní návrh celého systému včetně trasy a dimenze chladivového potrubí, kabeláže, ovládání atd.. Po kompletním vyplnění veškerých údajů, je software schopný Vám vygenerovat technickou zprávu ve které naleznete potřebné délky CU potrubí vč. dimenze, požadované délky kabelů a neposlední řadě Vám spočítá i objem chladiva pro doplnění chladivového systému.

Servisní software

Pro mutlisplit systémy a systém MRV jsou k dispozici zdarma servisní softwary, které velmi napomáhají při diagnostice poruch. Tyto softwary umožňují kompletní zobrazení teplot celého chladivového okruhu a stejně tak tlakových snímačů.

Na základě těchto dat je velmi jednoduché diagnostikovat závadu pro následné odstranění provozní a materiálové chyby.

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič