Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Haier Group

Haier Group byla založena v roce 1984. Po uplynutí více než 26 let se cestou vývoje a inovace a uplatněním nejmodernější technologie stala jednou z celosvětově nejuznávanějších značek. Původně malá továrna na pokraji bankrotu, se nyní rozrostla na mezinárodní skupinu, která zaměstnává více než 70 000 osob pro celém světě s obratem v roce 2010 přibližně 543 miliard Kč. Společnost Haier se stala světovou jedničkou mezi výrobci domácích spotřebičů a byla vybrána jako jedna z deseti nejvíce inovativních firem na světě internetovým portálem „USA Newsweek´s .

Cílem společnosti Haier je vytvořit celosvětově známou značku i v době internetu, jehož vlastnosti přináší uživateli řešení potřeb ve velmi krátké časové periodě. Takový to typ obchodu potřebuje cílené zaměření na uživatele více než samotnou velkokapacitní výrobu. Díky těmto možnostem dnešního internetového světa společnost Haier nazývá svou strategii “Win-win Node of Individual-Goal combination“. Trendové a úspěšné inovace. Počet patentů společnosti Haier přesahuje číslo 10 000, což jí řadí na 1. místo mezi čínskými firmami. Dále drží vedoucí místo v mezinárodních osvědčeních a certifikátech, kterých drží 51.

Nejvyšší podíl na světovém trhu. Společnost Haier je světovým leadrem a největším globálním výrobcem / dodavatelem. Tento fakt je podpořený nezávislou statistikou společnosti Euromonitor. Haier jako jediná světové společnost drží světové prvenství na globálním trhu a to již 7 po sobě jdoucích let. V roce 2009 byl podíl společnosti Haier na světovém trhu 5,1 %, v roce 2014 tomu již bylo 10,2 % a v roce 2015 podíl drobně poklesl na 9,8 %, nicméně stále se jedná o 1. příčku!Nulová virtuální vzdálenost a praktické síťové sloučení --- Společnost Haier má velkou marketingovou síť po celé Číně. V kombinaci s internetovými prostředky je toto dokonalým prostředkem pro zajištění veškerých potřeb zákazníka v krátkém časovém horizontu. „Virtuální síť“ odkazuje na internet, jehož je zákazník součástí prostřednictvím online komunit. „Skutečná síť“ odkazuje na marketingovou síť, skladovou dostupnost a servisní služby. Na základě zvládnutým postupům již mnoho světových společností oslovilo společnost Haier s prosbou o zajištění jejich odbytu na Čínském trhu. Tak, aby byla uspokojena zákazníků v době internetu bude společnost Haier dává velký důraz na systém U-Home. Z cílem kontrolovat patentové standardy a další světové marketingové postupy. Zatímco bude společnosti získávat trh světovými technologiemi, bude se i značka Haier stávat stále více světově známou.

Mimo jiné se společnost Haier cítí potřebu sociální pomoci a snaží také pomáhat lidem. K dnešnímu dni pomohla postavit 129 základních škol pro děti a nechala vyrobit 212 kreslených postaviček „bratrů Haier“. Společnost Haier byla také jediným výrobcem domácích spotřebičům, který byl sponzorem Olympijských her 2008 v Pekingu.

Haier ACG

- dodavatel technologií pro úpravu vzduchu s maximální úsporou energií

Video


ACG (Air Conditioning Group) zahrnuje tři divize – divizi bytových klimatizaci, - divizi komerčních klimatizaci a divizi klimatizace Mitsubishi Heavy - Haier. Divize bytových klimatizaci je největším čínským výrobcem klimatizačních jednotek s ekologickými chladivy a DC inverterovou technologii - frekvenčně řízených el. motorů. Divize komerčních klimatizaci jako jediná disponuje kompletní a ucelenou výrobní řadou. Mitsubishi Heavy – Haier a je jednou z největších světových společnosti s rozvinutou technologii úspory energie, ochrany životního prostředí a inteligentního ovládání.

Haier ACG je jednom z největších světových výrobců HVAC produktů s kompletní výrobní řadou nabízející řešeni chlazeni, topeni a větraní pro bytové, komerční a průmyslové aplikace zahrnující VRF/ MRV systém, multisplit systémy, chladiče kapalin a split systémy ve všech známých provedeních.

Haier ACG disponuje 16-ti výrobními závody po celém světě a může velmi rychle uspokojit požadavky zákazníka. Celkem osm továren pro výrobu bytových klimatizací je dislokováno v Quingdau, Dalianu, Hefei, Wuhai, Chongqing, Jiaonan, Huangdao včetně Mitsubishi Heavy - Haier.

Video


V zahraničí se nachází osm výrobních závodů a to v Pákistánu, Tunisku, Jordánsku, Indii, Thajsku, Bangladéši, Nigerii a Alžírsku. Haier ACG vlastni vývojová odděleni se 46 laboratořemi, jako jsou např.: nejmodernější laboratoř pro simulaci podmínek venkovního prostředí, laboratoře pro měřeni hluku apod.. Vývojová střediska spolupracuji s 10 ti světovými vývojovými společnostmi, které sídli v USA, Německu, Holandsku, Austrálii, Koreji a Japonsku. Klimatizační jednotky Haier najdete na všech významných trzích po celém světě. Cílem ACG je zlepšit životni prostředí uživatele při snížení investičních a provozních nákladů vč. spotřeby energie. Společnost Haier neustale vyvíjí a inovuje své výrobky na základě zpětné informace od uživatelů po celém světě a tak zachovává a posiluje jejich důvěru diky trvale inovaci, špičkové technologii, designu a servisu. Jako světový leader a společnost v oblasti výroby klimatizačních a chladicích systémů upevňuje image značky HAIER prostřednictvím svých partnerů.

Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič